Seriaalid

Kas teadsid, et Macaulay Culkinile pakuti rolli “Suure Paugu teoorias”?

Foto: Facebooki kuvatõmmis

“Suure Paugu teooria” on hetkel televisiooni üks suurimaid ja vaadatumaid seriaale, mis on tutvustanud meile näitlejaid nagu Jim Parsons, Johnny Galecki ja Kaley Cuoco. Juba järgmisel kuul tuleb välja seriaali kaheteistkümnes hooaeg ja praeguseks on nendes rollides raske kedagi teist ette kujutada.

Tegelikult pakuti armastatud rolle mitmetele teistele näitlejatele, üks neist on pärit filmist  ”Üksinda kodus” tuntuks saanud Macaulay Culkin, kes korduvalt keeldus talle pakutud osast. Põhjuseks vaid see, et Culkinile ei tundunud huvitav talle esitletud kontseptsioon kahest nohikust ja nendega koos elavast ilusast tüdrukust, vahendab Cinemablend.

Kes oleks võinud arvata, et esimest korda 2007. aastal linastunud seriaalist võib saada selline megahitt, mis ei ole tänaseni tuure maha tõmmanud. Kuigi Culkin oleks teeninud suure varanduse, kui oleks võtnud talle tehtud pakkumise vastu, siis ta ise ennast sellest väga heidutada ei lase.

Täpselt pole teada, mis rolli Culkinile pakuti, kuid ilmselt oli selleks kas Sheldoni või Leonardi tegelaskuju. Võime ehk tänulikud olla, sest Jim Parsons (Sheldon) ja Johnny Galecki (Leonard) on väga koduseks saanud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.