Seriaalid

Kui sulle meeldivad ilusad riided, siis see Netflixi seriaal on mõeldud sulle

Ilueedi Tan France'i ja poisiliku Alexa Chungi kooslus toimib ideaalselt. Foto: kuvatõmmis.

Netflix tõi kokku moemaailma kõige jutukamad persoonid ja telegeenilisemad näod: modelli ja disaineri Alexa Chungi ning saatest “Queer Eye” tuntud stilisti Tan France’i. Tulemuseks on igal moegurmaanil elevust tekitav Netflixi orginaalsari “Next in Fashion”.

Jumalaga, Heidi Klum!

Jah, idee sarnaneb paljuski Sony pealt jooksunud Heidi Klumi sarjaga “Project Runway” – kokku on otsitud talendikad ja säravad disainerid. “Next in Fashion” eristub nii palju, et moeloojad on tõepoolest parimatest parimad ja tegemist ei ole enam mingite mahlamütsidega nagu “Project Runway’s”, kellest enamus olid alles alustavad moekunstnikud.

Seevastu “Next in Fashion” osalejad on stiliseerinud juba kuulsaid lauljad nagu Beyonce, Ariana Grande ja Usher või töötanud nii kuulsate brändide all, kui Stella McCartney ning Alexander Wang.

Aga, mis nad siis seal teevad? Hoolimata edukast karjäärist ei ole olnud neil võimalust luua rõivaid moemajas, mis kannab nende nime.

Kõik need näitajad tähendavad seda, et mingit piinlikku käsitööd, stiilis lip-lipi peal, näha ei saa. Võitja saab autasuks küll 250 tuhat dollarit, tore on, aga vaataja jaoks on kõige olulisem ikkagi esmaklassilised disainid, mida imetleda ja igatseda.

Mainimata ei saa jätta muidugi ka seda, et “Next in Fashion’i” saatejuhid on oluliselt humoorikamad ja vahetumad kui modell Heidi Klum, kelle saatelõpus öeldud “Auf Wiedersehen” tekitab siiani külmavärinaid ja mitte heas mõttes.

Draamat ei olegi?

Kuigi ühes ruumis viibivad 18 moeloojat, kes on pärit erinevatest maailmanurkadest, siis ei ole kokasaate “Minu köök on parim” moodi draamat seltskonda lisatud. Õnneks on loomeprotsess ja valminud looming piisavalt paeluvad, millele pole vaja nuttu ja paanikat lisada. Õigupoolest, paanikat on seal küll, sest ka parimatel tuleb ette hetki, mil parema meelega teeks kääridega ühe korraliku hävitustöö.

Kokku on osasid kümme ja neid saad näha SIIT.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.