Seriaalid

Kurvasta või rõõmusta: nendel seriaalidel enam uut hooaega ei tule

Soojenduseks võib öelda, et tegelik nimekiri minejatest on pikk.

Süda vajub saapa säärde ja peopesad lähevad higiseks, sest must-valgelt on pandud kirja teleseriaalid, mida enam (tõenäoliselt kunagi) näha ei saa.

Samas, õnn võib alati pöörduda, sest eelmisel aastal näidati ust ka varem FOX-is jooksnud komöödisarjale “Brooklyn Nine-Nine”, ent pärast fännide rahutust ja lõpmatut twiitimist ulatas NBC abikäe ja kutsus politseinikud omade sekka.

Sel korral tõmmati juhe seinast välja pikal real seriaalidel, millest enim paneb silmi pilgutama “Suits”. Jah, tõepoolest, pärast üheksandat hooaega panid advokaadid portfellid kinni ja sulgesid ukse.

Noh, mis neil ilma Meghan Markeli ja Patric J. Adamsita üle jäi? Nii fataalne sarja lõppemine siiski ei olnud, sest osad osatäitjad läksid 2019. aasta suve alguses sujuvalt üle sarja “Suits” jätkuloosse “Pearson”, kus teiste seas saab näha ka Gina Torrest.

Truude fännide rõõmuks jõudis ka ajalooline draama “Vikings” olla ekraanil kuus aastat, ent juba 2019. aasta alguses andsid tegijad teada, et see jääb ka viimaseks. Seda väga lihtsalt põhjusel – lõpetataks enne, kui asi hapuks läheb.

Seni said tegijad tunda uhkust nii austajate kui ka kriitikute positiivse vastukaja üle. Neile pandi küll pahaks, et ajalooliselt ei olnud stsenaarium alati õige, kuid tõetruudus ei olnud tegijate sõnul kordagi eesmärk.

Otsa saab ka telemees Carson Daly täheaeg. Kunagi pakkus tema nimi ja teleshow palju kõneainet, kuid kahjuks on ta nüüd lihtsalt üks järjekordne nimi tühistatud teleseriaalide nimekirjas.

Õnneks või kahjuks on nimekiri eetrist kaduvatest seriaalidest pikk. Mõne pealkirja nägemine tekitab ka kergendust – jumal tänatut, nüüd loodetavasti ei näe enam kuskil reklaamina Netflixi originaalsarja “Santa Clarity Diet” pilti, kus kunagine filmi “Charlie inglite” staar Drew Barrymore mõne vaesekese kätt süüa himustab, endal suurnurgast veri nõretamas.

Vaata, kas täispikas nimekirjas on veel mõni seriaal, mille varjugi enam õnneks nägema ei pea (või kahjuks).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.