Seriaalid

Vaata treilerit: kuulsa ellujääja Bear Gryllsi uues sarjas teevad kaasa viis kanget eestlast

Ekstreemse seriaali toob vaatajateni tuntud seikleja Bear Grylls.Foto: Amazon

14. augustil jõuab Amazon Prime teenuse tellijateni Bear Gryllsi uusim seiklusseriaal “World’s Toughest Race”, kus viieliikmelised meeskonnad peavad Fijil rasketes tingimustes läbima 671 kilomeetrit. Sarjas teeb kaasa ka eestlastest koosnev tiim.

“World’s Toughest Race’is” osalevatest meeskondadest kannab üks nime Team Estonian ACE. Selle liikmed on Silver Eensaar, Timmo Tammemäe, Reeda Tuula-Fjodorov, Rain Eensaar ja Arthur Raichmann.

Rain ja Silver Eensaar on mitmeid auhindu võitnud orienteerujaid, rogainijad ja seiklussportlased. Mõlemad mehed on kolmel korral võitnud rogaini maailmameistrivõistlused.

Timmo Tammemäe on samuti rogainija ja orienteeruja, kes on rogainis maailmameistriks tulnud kahel korral. Aktiivselt tegelevad spordiga ka Arthur Raichmann ja Reeda-Tuula Fjodorova, kes jagas “World’s Toughest Race’i” treilerit ka enda Facebooki seinal.

“World’s Toughest Race” põhineb 2019. aastal Fijil toimunud Eco-Challege võistlusel, kus rahvusvahelised tiimid üritavad mitme päeva jooksul läbida keerulist ja ohtlikku maastikku. 1995. aastast kuni 2002. aastani näidati seda televisioonis regulaarselt. 2019. aastal naases Eco-Challenge Fijile, kus toimus viimati ka 2002. aastal.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.