Seriaalid

“Kuumade 70ndate” kuuest sõbrast viit näeb ka uues jätkusarjas “That ’90s Show”

Ainsana ei tee seltskonnast jätkusarjas kaasa Danny MastersonFoto: TMDb/Fox

Netflix toob vaatajateni populaarse sarja “That ’70s Show” ehk “Kuumad 70ndad” jätkusarja “That ’90s Show”. Äsja kinnitati, et originaalsarja kuuest põhinäitlejast teevad jätkusarjas kaasa viis.

Ekraanile naasevad Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis ja Wilmer Valderrama. Kõrvale jääb aga Steven Hyde’i kehastanud Danny Masterson, keda süüdistatakse kolme naise vägistamises, kirjutab Consequence.

Lisaks saab taas ekraanil näha ka Eric Formani vanemaid kehastanud Kurtwood Smithi ja Debra Jo Ruppi. Nende naasmisest teatati juba eelmise aasta oktoobris, kui jätkusarjast esimesed uudised tulid.

Sarja tegevus toimub 1995. aastal Wisconsinis, kus Red ja Kitty Forman elavad. Neile sõidab suveks külla Ericu (Topher Grace) ja Donna (Laura Prepon) laps Leia Forman (Callie Haverda), kes vanavanemate valvsa pilgu all Wisconsini elu ja sealsete inimestega tutvub.

Äsja avaldati uuest sarjast ka esimene pilt:

Kurtwood Smith ja Debra Jo RuppFoto: Netflix

Sarja “That ’90s Show” juures löövad kaasa ka “That ’70s Show” autorid Gregg Mettler, Bonnie Turner ja Terry Turner. Veel ei ole teada, millal sari vaatajateni jõuab.

“That ’70s Show” koosneb kaheksast hooajast, mis valmisid aastatel 1998–2006. Sarja tegevus toimub aga aastatel 1976–1979.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.