Seriaalid

Ligi 300 000 maruvihast fänni nõuavad, et “Troonide mängu” viimane hooaeg ümber tehtaks

Fännid on sama vihased nagu Daenerys. Ehk isegi vihasemad.Foto: kuvatõmmis

“Troonide mängu” fännid on seriaali viimases hooajas pehmelt öeldes pettunud. Selle pahameele mõõtmed paneb perspektiivi fännide algatatud petitsioon “Troonide mängu” viimane hooaeg ümber teha, millele on loo kirjutamise hetkel alla kirjutanud peaaegu 300 000 inimest.

Keskkonnas Change.org algatatud petitsiooni autoriks on kastaja nimega Dylan D. Ta nõuab “Troonide mängu” kaheksanda hooaja täielikku restarti: vaja on alustada nullist ning välja peab vahetama ka sarja eestvedajad ja stsenaristid David Benioffi ja D. B. Weissi, kelle taktikepi all on “Troonide mäng” totaalselt rappa jooksnud.

“David Benioffi ja D. B. Weiss on tõestanud ennast täiesti kohutavate stsenaristidena, kes ei suuda luua ilma raamatute toeta midagi kvaliteetset,” kirjutab Dylan D. “”Troonide mäng” väärib loogilise sisuga viimast hooaega!” Tundub, et Dylanil on palju mõttekaaslasi, sest artikli kirjutamise hetkel on teda allkirjaga toetanud 272 679 inimest.

Tyrion, kes paistis varasemates hooaegades silma vaheda mõistusega, on viimasel ajal hakanud tegema üllatavalt rumalaid otsuseid.Foto: kuvatõmmis

“Troonide mängu” viimase hooaja pihta on teele saadetud tõepoolest üllatavalt palju kriitikanooli ja sellesse on andnud oma osa ka Diktor.

Kirjutasime selles, et hooaja kolmas osa oli visuaalselt liiga pime ja tegelased käitusid rumalalt. Neljas osa enam pime ei olnud, kuid kahjuks oli tegelaste rumalust seetõttu veel paremini näha. Palju on kritiseeritud ka viiendat episoodi, millest on saanud “Troonide mängu” kõige madalamalt hinnatud osa läbi aegade.

Juba eelmisel hooajal lakkas sarja toetamast “Troonide mängu” raamatute raamistik, kuna autor George R. R. Martin ei ole veel kirjutamisega nii kaugele jõudnud. Pärast seda on langus kvaliteedis tõepoolest olnud selgelt nähtav. On äärmiselt ebatõenäoline, et HBO petitsiooni tõttu “Troonide mängu” ümber teeb, kuid üldisest meelestatusest viimase hooaja kohta räägib see algatus siiski kõnekalt.

“Troonide mängu” kõige viimane osa on jõuab eetrisse järgmise nädala esmaspäeval. Senikaua lahutame meelt videoga, kus ka “Troonide mängu” näitlejad ise viimase hooaja suhtes pettumust üles näitavad.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.