Seriaalid

Lõpuks saab rahulikult magada: Norra politsei arreteeris “Troonide mängu” suurima kurikaela

Öökuninga hirmuvalitsus on lõpuks ometi läbi!Foto: Trondheimi politseijaoskonna Facebooki konto kuvatõmmis

Norra linna Trondheimi korrakaitsjad on hakkama saanud tembuga, mis on seni käinud üle jõu nii Jon Snow’l kui ka Daenerys Targaryenil: vahi alla on võetud Öökuningas, jäisest põhjast pärit ebasurnute julm juht!

“Meie öine vahtkond on kõnealuse isiku vahi alla võtnud, et panna punkt tema edasisele kuritegelikule tegevusele,” selgitatakse Trondheimi politsei Facebooki lehele ilmunud postituses.

Lõpuks ometi läheb ohtlik kurjategija trellide taha!Foto: Trondheimi politseijaoskonna Facebooki konto kuvatõmmis.

Mainitakse ka, et politsei on saanud palju kaebusi põhjast pärit mehe kohta, kes on seotud kriminaalsete tegevustega. “Kaebuste hulka kuuluvad loomade piinamine ja varalise kahju tekitamine (kuuldavasti on mingi müür maha lõhutud), ning ka ähvardused tekitada suurel maa-alal laialdasi purustusi.”

Eelkõige on mõistagi tegu humoorika tembuga, kuid postitusel on ka tõsisem tagamõte. “Naljakad postitused aitavad kaasata sotsiaalmeedia kasutajaid,” selgitab Trondheimi politseis töötav Markus Ree. “Sellest on hiljem kasu siis, kui üritame lahendada reaalseid kuritegusid või leida kadunud inimesi.”

Kas nii “Troonide mäng” lõppebki?Trondheimi politseijaoskonna Facebooki konto kuvatõmmis.

Tundub siis, et “Troonide mäng” saab sellega väga antiklimaatilise lõpu. Täna läheb küll eetrisse 8. hooaja 2. osa, mis juba eile internetti lekkis, ja veel saab end kurssi viia sellega, kus on kõik tähtsamad tegelased viimase hooaja alguses, aga milleks? Öökuningas on trellide taga ja suurim oht Westerose julgeolekule on kadunud. Mida siin enam vaadata?

Tundub siis, et Öökuningas viimase hooaja lõpus Raudtroonil ei istu, kuid kui soovid ise ennustada, kes suure sõja võidab, siis Diktori Facebooki lehel käib mäng, kus õigesti arvanute vahel lähevad loosi uhiuued AirPods kõrvaklapid!

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.