Seriaalid

Neid kolme kvaliteetseriaali saab kohe praegu tasuta vaadata

Benedict Cumberbatch seriaalis "Patrick Melrose".Foto: Sky

Kuni 25. veebruarini on võimalik RadioTimesi vahendusel tasuta vaadata kolme briti kvaliteetseriaali, kus teiste seas teevad kaasa Benedict Cumberbatch ja Idris Elba.

“Patrick Melrose” põhineb samanimelisel viieosalisel romaaniseerial ja keskendub nimitegelasest briti aristokraadi pöörasele elukäigule. Peaosas astub üles muuseas Sherlock Holmesi rollis tuntust kogunud Benedict Cumberbatch, kelle kehastatav Melrose pistab rinda uimastite ja kõrgklassi kahepalgelisusega nii Prantsumaal, USAs kui ka Inglismaal toimuvates seiklustes.

Igale romaanile on pühendatud üks tunni pikkune episood. “Patrick Melrose’i” kõiki osasid saad vaadata siit.

“In the Long Run” on näitleja Idris Elba poolt loodud komöödia, milles mees ka peaosa mängib. Tegevus toimub 1985. aastal Londonis ja keskendub Sierra Leonest pärit immigrantide perekonnale. Elba kehastatav Walter töötab tehases, tema abikaasa müüb ukselt uksele kosmeetikat ja nende poeg Kobna mängib slummides sõpradega jalgpalli ja annab endast parima, et kohalikke kaake vältida.

Ühel päeval saabub Londonisse aga Walteri elunautlejast vend Valentine, kes tööst suuremat lugu ei pea. Ta pöörab perekonna elu pea peale ning tekitab Kobnas suure huvi muusika vastu. Poisi vanemate närvid pannakse aga kategooriliselt proovile.

Seriaali saad vaadata siit.

“Save Me” on seriaal Nelly Rowe’st, kelle elu eesmärk näib olevat lõputult kakelda, valetada ja naistega magada. Kui teda süüdistatakse aga enda tütre röövimises, siis üritab ta välja selgitada kuriteo tõelised toimepanijad ja minevikus tehtud vigasid heastada.

Peaosas astub üles Lenny James, kes on tuntud näiteks Guy Ritchie hirmnaljakast linateosest “Snatch”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.