Seriaalid

Soovitame: 4 tõeliselt jubedat Neflixi seriaali, mis toovad kananaha ihule

"Evil Genius" on dokumentaal panka röövinud mehest, kelle kaela ümber on kinnitatud tiksuv pomm.Foto: Netflix

Need Netflixi seriaalid toovad kananaha ihule ja tekitavad õudust kuni viimse hetkeni.

The People vs O.J Simpson

1994. aastal algas kohtuprotsess, mida ei unusta ükski ameeriklane: kunagine USA lemmiksportalne O.J. Simpson astus kohtu ette süüdistatuna kaksikmõrvas. Väidetavalt oli ta tapnud enda eksnaise Nicole’i ja viimase kavaleri.

Netflixi kümneosaline seriaal on taaslavastanud kogu sündmustekäigu alates mõrva õhtust kuni kohtuotsuse teatavaks tegemiseni. Isegi, kui oled kursis, kuidas lugu lõppes, siis on äärmiselt paeluv vaadata pealt juristide armutut võitlust õigluse eest.

November 13 Attack on Paris

Neli aastat tagasi, 13. novembril, toimusid Pariisis ühel õhtul järjestikused terrorirünnakud, mis tekitasid õudu üle kogu maailma.

See kolmeosaline Netflixi dokumentaal toob vaatajani päästemeeskonna ja rünnakus ellujäänute lood, kes kirjeldavad õhtul toimunut: mida pidi tegema ellujäämiseks, kes pidi nägema pealt lähedase surma ja milline on elu pärast tagasipöördumatut õhtut?

Evil Genius

See on tõestisündinud lool põhinev dokumentaal, mis saab alguse panka röövinud mehest, kelle kaela ümber on kinnitatud tiksuv pomm. Mehe kinni pidanud politseinikud ei taha uskuda, et lõhkekeha on tegelikult ohtlik.

Ent paari minuti jooksul lendab mees õhku otse pealtvaatajate silme all. Sellest saab alguse juhtnööride lahtiharutamine. Kes on röövi ja mehe surmaga seotud ning miks viivad kõik teed pealtnäha ontliku ja haritud naiseni?

You

Sedapuhku ei ole tegemist ei ole tõestisündinud looga, vaid see seriaal põhineb menuraamatul. Sellest hoolimata on seni kahe hooajaline seriaal paeluv esimesest osast kuni viimaseni: introvertne antikvariaadi poemüüja Joe armub ülepeakaela raamatupoodi astunud Becki.

Neiu südame võitmiseks jälitab ta teda, et teada saada, mis teda huvitab ja millega ta tegeleb. Joel õnnestub panna Beck endasse armuma, ent see on ainult algus ühele õõvastavale sündmusteahelale.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.