Seriaalid

Netflix jagas “Squid Game’i” teise hooaja kohta vihjeid ja õrritusklippi

"Squid Game" on Netflixi läbi aegade vaadatuim sariFoto: Netflix

Kuigi “Squid Game’i” teise hooaja valmimine on juba ammu teada uudis, kinnitas Netflix nüüd õrritusklipiga sotsiaalmeedias, et uus hooaeg on tõesti tulemas.

Netflixi üks tegevjuhtidest Ted Sarandos teatas juba jaanuaris, et Lõuna-Korea populaarne sari “Squid Game” naaseb voogedastusplatvormile teise hooajaga ning uute osade kallal juba töötatakse. Seni polnud Netflix aga sotsiaalmeedias oma populaarseima sarja uut hooaega välja hõiganud.

Nüüd postitati Instagrami lühike õrritusklipp, kus on näha esimesest hooajast tuntud nukk, kelle silmas on näha teisele hooajale viitav number 2. “Tähelepanu, valmis olla, läks. “Squid Game” jätkab”, kirjutati postituse juurde.

Lisaks jagati ka pilti tekstist, kus tänati fänne toetuse eest.

“”Squid Game’i” esimese hooaja loomiseks kulus 12 aastat. Netflixi populaarseim seriaal sai sellest aga 12 päevaga,” kirjutatakse postituses, kus jagati uue hooaja kohta ka vihjeid.

“Gi-Hun tuleb nüüd tagasi. The Front Man tuleb tagasi. Teine hooaeg on tulemas. Ülikonnas mees ddakjiga on võib-olla tagasi. Ja te tutvute ka Young-hee poiss-sõbra Cheol-suga,” öeldakse vaatajatele.

Uue hooaja nägemiseks peab veel aga veidi kannatust varuma. Kuigi mitmed lootsid, et uued osad jõuavad vaatajateni juba sel aastal, ütles sarja autor Hwang Dong-hyuk selle aasta mais, et enne 2023. aasta lõppu pole lootustki uut hooaega näha. Reaalne on ka, et teine hooaeg ilmub hoopiski 2024. aastal.

Eelmise aasta septembris Netflixi jõudnud sari köitis koheselt paljude inimeste tähelepanu ning sellest sai voogedastusplatvormi läbi aegade vaadatuim sari.

“Squid Game” jutustab loo raharaskustes inimestest, kes saavad võimaluse lapsepõlvest tuttavaid mänge mängides raha võita. Kuigi võidusumma on suur ja mängud lihtsad, selgub peagi, et võistlus on vägagi ohtlik ja eluga ei saagi sealt kõik pääseda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.