Seriaalid

Netflix kinnitas, et “Squid Game” saab teise hooaja: see on alles universumi algus

"Squid Game" on leidnud fänne üle kogu maailmaFoto: outnow.ch/Netflix

Netflixi üks tegevjuhtidest Ted Sarandos kinnitas, et Lõuna-Korea populaarne sari “Squid Game” naaseb voogedastusplatvormile teise hooajaga ning uute osade kallal juba töötatakse.

Sarando vihjas ka, et teine hooaeg ei jää tõenäoliselt sarja viimaseks. “Squid Game’i universum on alles hoogu sisse saamas,” sõnas ta, jättes täpsustamata, mida universumi all täpselt mõtleb, kirjutab NME.

Uudised teisest hoojast ei tule tegelikult üllatusena, sest sarja režissöör Hwang Dong-hyuk ütles juba novembris, et plaanib sarjale ka teise hooaja teha. Netflix avaldas aga alles nüüd, et uued osad on tõepoolest tellitud.

“Teise hooaja kohta on meilt palju küsitud ja selle osas ka survet avaldatud, nii et mulle tundub, et ega meil polegi muud varianti, kui ka teine hooaeg teha,” ütles Dong-hyuk novembris, lisades siis, et peategelane Seong Gi-Hun (Lee Jung-jae) naaseb kindlasti ekraanile.

Kuu aega hiljem vihjas ta, et Netflixiga on käimas arutelud ka kolmanda hooaja teemal.

Eelmise aasta septembris Netflixi jõudnud sari köitis koheselt paljude inimeste tähelepanu ning sellest sai voogedastusplatvormi läbi aegade vaadatuim sari.

“Squid Game” jutustab loo raharaskustes inimestest, kes saavad võimaluse lapsepõlvest tuttavaid mänge mängides raha võita. Kuigi võidusumma on suur ja mängud lihtsad, selgub peagi, et võistlus on vägagi ohtlik ja eluga ei saagi sealt kõik pääseda.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.