Seriaalid

Netflix lõpetas Meghan Markle’i sarja “Pearl” tootmise

Prints Harry ja Meghan Markle'i firma Archewell Productions teeb Netflixi teisigi seriaaleFoto: Scanpix/AP Photo/Peter Dejong

Netflix otsustas peatada Meghan Markle’i loodud animasarja “Pearl” tootmise, sest platvorm on sunnitud tellijate arvu vähenemise tõttu kulusid kärpima.

Prints Harry ja Meghan Markle’i loodud firma Archewell Productions teatas eelmisel aastal, et Meghan Markle teeb produtsendina kaasa sarjas “Pearl”, mis jutustab 12-aastasest tüdrukust, kelle tegemisi innustavad ajaloost tuntud mõjukad naised, kirjutab BBC.

Sari aga vaatajateni ei jõuagi, sest Netflixi tellijate hulk on märkimisväärselt langenud ning platvorm peab kulude kontrolli all hoidmiseks mitmele projektile pidurit tõmbama. Ära jäävad ka näiteks lastesarjad “Dino Daycare” ja “Boons and Curses”.

Samas kinnitas Netflix, et mitmed teised Archewell Productionsi saated on endiselt töös. Näiteks jätkatakse dokumentaalsarjaga “Heart of Invictus”, mis jutustab Invictuse mängudel osalenud sportlastest.

Netflix teatas aprillis, et selle aasta esimese kuuga langes voogedastuskeskkonna tellijate hulk 200 000 võrra. Prognoositakse, et juuliks on Netflix ilma jäänud veel kahest miljonist kliendist. Ühe lahendusena näeb Netflix kolmanda paketi turule toomist, mis maksaks küll vähem, ent sisaldaks reklaame.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.