Seriaalid

Netflix otsib osalejaid “Squid Game’i” tõsielusarja

"Squid Game" on Netflixi läbi aegade vaadatuim sariFoto: Netflix

Netflix otsib osalejaid uude tõsielusarja “Squid Game: The Challenge”, mis on populaarsel Lõuna-Korea seriaalil põhinev võistlussaade.

“Squid Game’ist” on vist nüüdseks kuulnud pea igaüks. Netflixi läbi aegade vaadatuim sari tõi vaatajateni loo 456 raharaskuses inimesest, kes suure võidusumma nimel üksteisega erinevaid mänge mängides vastamisi läksid. Võitjaid sai aga olla vaid üks ning ülejäänud mängijad said surma.

Uus tõsielusaade nii morbiidne ei ole ja keegi oma elu mänguplatsile jätma ei pea, ent muus osas on see üsnagi nagu “Squid Game”.

Kümneosalises sarjas asuvad 4,56 miljoni dollari (see on 4,35 miljonit eurot) nimel võistlustulle 456 mängijat, kes peavad osa võtma erinevatest mängudest. Mitmed mängud on “Squid Game’i” sarjast tuttavad, ent sarja autorite sõnul jagub ka üllatusi.

Saatesse on oodatud kandideerima huvilised üle kogu maailma. Lehel squidgamecasting.com on registreerimine avatud kolmes kategoorias: UK elanikud, USA elanikud ja ülejäänud maailm.

Kandideerimiseks peab olema vähemalt 21-aastane ning valdama inglise keelt. Samuti peab arvestama, et saate võtteperiood toimub 2023. aasta alguses ja kestab neli nädalat.

Ankeeti tuleb lisada oma kontaktandmed ja üheminutiline video, kus ennast tutvustad. Videos tuleb rääkida, miks sa saatesse kandideerid, milline saab olema su strateegia ning mida sa auhinnarahaga teeksid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.