Seriaalid

Netflix väntab seriaali ülipopulaarsest kaardikogumismängust

Magic: The GatheringFoto: Netflix

Kahe viimase “Tasujate” filmi režissöörid Joe and Anthony Russo on leidnud endale uue ja huvitava projekti. Sellel korral tuleb neil elu sisse puhuda ühele maailma polaarseimale kaardikogumismängule “Magic: The Gathering”.

Netflixi eestvedamisel luuakse mängu ainetel animeeritud teleseriaal ning vendadest Russodest saavad sarja produtsendid. 26 aasta vanuse kaardimängu tegevus toimub fantaasiamaailmas, mis on täis kangelasi, maagiat ja koletisi.

Seriaal keskendub Planeswalkersi nime kandvale maagide klannile ning mängu tohutu mütoloogia esitamine autentsel ja haaraval moel saabki olema Anthony ja Joe Russo kohustuseks.

“Magic: The Gatheringi” saab mängida nii digitaalselt kui ka füüsiliste kaartidega.Foto: kuvatõmmis

“Magic: The Gathering” kuulub mängustuudiole Wizards of The Coast, mille omandis on ka rollimäng “Dungeons & Dragons”. Juba aastaid on “Wizards of The Coasti” eesmärgiks olnud laieneda kaardi- ja lauamängudelt teistesse meelelahutustööstuse harudesse.

“Magic: The Gatheringi” animaseriaal on Wizards of the Ciasti k’ige esimene teleprojekt. Veel ei ole teada, millal seriaal vaatajateni jõuab.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.