Seriaalid

Netflix väntab teleseriaali tuntud Neil Gaimani koomiksi ainetel

The Sandman Foto: Vertigo / Slashfilm

Hollywood Reporteri” andmetel on Warner Bros. ja DC Entertainment sõlmimas Netflixiga lepingut, et tuua teleekraanidele Neil Gaimani kultuskoomiks “The Sandman”.

Veel ei ole teada, kui mitu episoodi valmis vändatakse, kuid tegemist DC Entertainmenti kõige kallima teleprojektiga eales. DC seriaalide nimistusse kuuluvad veel erinevad koomiksitel põhinevad teosed nagu “Gotham”, “Arrow”, “The Flash” jpt. Veel sellel aastal on oodata uusi Batmani universumisse kuuluvaid sarju “Pennyworth” ja “Batwoman” ning Alan Moore’i “Watchmeni” koomiksist inspireeritud seriaali.

Vahemikus 1986-1996 ilmunud Neil Gaimani koomiks “The Sandman” seob endas mütoloogiat, ajalugu ja tänapäeva.  Loo keskmes on erinevad maailma valitsevad jõud – Uni (Dream), Saatus (Destiny), Surm (Death), Iha (Desire), Meeleheide (Despair), Häving (Destruction) ja Deliriium. Osaliselt on see maailm juba teleekraanidele jõudnud sest sarja “Lucifer” peategelane kuulub ka “The Sandmani” koomiksi tegelaste hulka.

Neil Gaimani sõnul on ta mitmel korral pidanud takistama “The Sandmani” filmiks või sarjaks saamist, sest plaanitud tulemus ei oleks olnud baasmaterjali vääriline. Nüüd on Gaiman koos David Goyeriga (“Pimeduse rüütel”, “Terasmees”) üks sarja peaprodutsentidest.

Neil Gaiman on ka ameerika kristlaste poolt vihatud sarja “Good Omens“üks autoritest ja tema romaanil põhineb kolmanda hooajani jõudnud seriaal “American Gods”

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.