Seriaalid

Netflixi “Bandersnatch” ei hakka tööle? Viga võib olla su seadmes

Kõik seadmed "Bandersnatchi" mängida ei suuda. Foto: Netflix

Osadel Netflixi kasutajatel on olnud raskusi eelmise aasta lõpus ilmunud “Black Mirrori” interaktiivse filmi “Bandersnatch” vaatamisega. Põhjus võib seisneda ühildumatus seadmes või vananenud tarkvaras.

Netflixi rakenduses saad kiirelt ja lihtsalt kindlaks teha, kas saad oma seadmes “Bandersnatchi” vaadata. Selleks kirjuta filmi nimi äpi otsinguaknasse ja vaata, kas filmi lingil on olemas märge, mis kujutab valget tärni punasel taustal. See tähendab, et saad oma seadmes “Bandersnatchi” vaadata. Tähise puudumisel film tööle ei hakka.

Nagu näha, on siin “Bandersnatchi” lingil olemas märge valge tärniga punasel taustal. See tähendab, et saan oma arvutist filmi vaadata.

Kui “Bandersnatch” ei taha tööle hakata, on esimese asjana mõistlik vaadata, millise seadmega üritate filmi vaadata. Kuna Netflixil ei olnud aega linateost kõigi seadmete jaoks optimiseerida, siis ei tööta “Bandersnatch” Apple TV-s, Google Chromecastis ja Amazon Fire Stickis. Nende teenuste kasutajatele ei ole “Bandersnatchi” luues paraku mõeldud.

Kuid “Bandersnatchi” mängimisega on esinenud probleeme ka nendel, kes ülalmainitud seadmeid ei kasuta. Sellisel juhul on soovitatav kindlaks teha, et seadmes, millega tahad filmi vaadata, on olemas Netflixi kõige uuem versioon. Vananenud Netflixi äpi versioonid valikupõhiste filmide mängimisega hakkama ei saa.

Nutitelekate omanikel on paslik kontrollida, kas installeeritud on teleka tarkvara uusim versioon. Ka siin võib ajale jalgu jäänud tarkvara filmile takistuseks saada. Mängukonsoolide omanikud võivad probleemidest mööda hiilida ka läbi konsooli Netflixi kasutades.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.