Seriaalid

Netflixi “The Witcheri” seriaali poster on kaunis, kuid üks asi on korrast ära

"The Witcheris" kehastab peategelast Geraltit Henry Cavill.Foto: Netflix

Netflixi Twitteri kanali vahendusel avalikustati äsja esimene “The Witcheri” seriaali poster, kuid tulihingelised fännid panevad tähele, et koletisekütt Geralti seljal ripub ainult üks mõõk.

“The Witcheri” raamatutes ja videomängudes ei lahku Geralt kunagi kodust ilma kahe mõõgata. Üks tera on tehtud, noh, terasest ja on mõeldud lihtsurelike inimeste mättasse löömiseks. Teine mõõk on valmistatud hõbedast ja see sobib kõige paremini erinevate koletiste veristamiseks.

Loodame, et paanikaks ei ole siiski põhjust ja seriaalis seletatakse ära, kuhu on Geralt 50% oma seljal kantavatest terariistadest. Äkki vajas üks mõõk teritamist? Või kukkus see lihtsalt merre, mis põhjendaks, miks Geralt nii kiivalt veteväljade poole kiikab. Kes teab.

“The Witcheri” keskmes on keskaegses fantaasiamaailmas üleloomulikke koletisi jahtiv Geralt (Henry Cavill), kes takerdub sageli ka erinevate kuningriikide poliitilistesse võimumängudesse. Geralti lood said alguse Poola kirjaniku Andrzej Sapkowski sulest, kuid laiematesse massidesse on need viinud mängustuudio CD Projekt REDi videomängutriloogia.

Netflici “The Witcheri” ekraniseeringut peaksime nägema aasta lõpus. Juba varem on seriaal saanud pihta kriitikanooltega kehva väljanägemisega turviste pärast. Lisaks sellele oleme näinud ka sarja erinevaid keskaegseid võtteplatse.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.