Seriaalid

NFT ahv on kadunud: Seth Greeni uue sarja peategelane varastati ära

Sarja peategelane on varastatudFoto: kuvatõmmis

Näitleja ja produtsent Seth Green plaanis vaatajateni tuua uue sarja, mille peategelane on karakter Greeni suurest NFT kollektsioonist. Sarja täht varastati aga ära.

Green näitas laupäeval toimunud NFT konverentsil treilerit uuele sarjale “White Horse Tavern”, mis jutustab loo sõbralikus naabruskonnas asuva baari töötajast, kes ei ole aga inimene, vaid hoopiski ahv, kel nimeks Fred Sieman, kirjutab Buzzfeed News.

Kõnealune ahv pärineb Greeni NFT kollektsioonist, mis aga selle aasta maikuus varastati. See tähendab, et Green kaotas ka õiguse ahvi oma sarjas kasutada, sest tegelane ei kuulu enam talle.

“Ma ostsin selle ahvi 2021. aasta juulis ning viimased kuud olen töötanud selle nimel, et arendada teda oma sarja kangelaseks. Loetud päevad enne seda, kui pidin teda maailmale tutvustama, ta reaalselt rööviti,” ütles Green.

Lisaks Fredile jäi Green andmepüügi saidile sattudes ilma veel kolmest NFT-st. Petised müüsid varastatud NFT-d koheselt edasi – Greeni sarja peategelane müüdi 200 000 dollari eest kellelegi, kes kasutab nime DarkWing84. Green on üritanud ostjaga ühendust saada, et oma ahv tagasi osta, ent DarkWing84 pole talle vastanud.

Juhul kui Green ahvi tagasi ei saa, aga teda siiski oma sarjas kasutab, võib uus omanik ta kohtusse kaevata, sest Greenil pole õigust karakterit kasutada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.