Seriaalid

November toob Viaplaysse elulugusid ja draamasarju

Novembris linastub Hilma af Klinti elul põhinev filmFoto: Viaplay

Novembris lisandub Viaplaysse taas uut originaalsisu. Avaldame ülevaate.

Originaalsisu:

“Elvira”
13. november

Taanikeelse krimisarja keskmes on Elvira, kes töötab administraatorina bordellis, mille omanik on politseinik ja ta lapsepõlvesõber Køster. Kui üks prostituut kaob, hakkab Elvira asja uurima, mis viib dramaatiliste tagajärgedeni.

Iga nädal lisandub Viaplaysse kaks osa.

(c) Foto: Viaplay

“Hilma”
18. november

Lasse Hallströmi uues filmis tuuakse vaatajateni Hilma af Klinti mõistatuslik elulugu, mille käigus tema loodud revolutsiooniline kunst viis ta esimeste lääne abstraktsete kunstnike nimistusse ja tegi temast feministliku ikooni.

(c) Foto: Viaplay

My Life as Lasse Hallström
18. november

Dokumentaal on lähivõte ühest Rootsi kõigi aegade suurimast filmirežissöörist Lasse Hallströmist. Vaataja õpib tundma Lasset nii inimese kui ka filmitegijana põhinedes arhiivimaterjalidele, Lasse enda sõnadele ja intervjuudele perekonna, sõprade ja kolleegidega.

(c) Foto: Viaplay

Kingdom 1-2
28. november

Detsembri alguses jõuab Viaplaysse sarja “Kingdom Exodus” kolmas hooaeg, ent enne seda avaneb vaatajatel võimalus heita pilk Lars von Trieri sarja uuele ja taastatud versioonile.

Juhita kiirabiauto. Absurdne rasedus. Head ja kurjad vaimud. Ja pead raputav peaarst. Samal ajal on professor Moesgaardil probleeme ka oma töötajate lepitamisel – Taani kaasaegses haiglakeskkonnas arenevad salapärased, naljakad ja jubedasti põnevad intriigid.

(c) Foto: Viaplay

Muu sisu:

Apple Tree Yard
22. november

Draamasarja keskmes on väljapaistev teadlane, kes satub kahjustava ja kompromiseeriva vale osaliseks. Sari põhineb Louise Doughty menukil.

“Suspect”
23. november

Veterandetektiiv Danny Frater kutsutakse haigla surnukambrisse surnukeha tuvastama ning selgub, et see on tema võõrandunud tütar. Traumeeritud uudisest, et tütar endale elu võttis, asub Frater tema surma kohta tõde selgitama.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.