Seriaalid

Oled kohutav inimene? Siis kasuta teenust, mis saadab su sõpradele automaatselt “Troonide mängu” spoilereid

Võiks ju hakata lihtsalt suvalisi numbreid sisse toksima...Foto: kuvatõmmis

Kas sina oledki see õeluseuss, kes kõigi teiste jaoks “Troonide mängu” ära rikub? Sel juhul on just sinu jaoks loodud veebikeskkond spoiled.io, mis saadab ühe dollari eest nädalas kasutaja poolt valitud telefoninumbritele “Troonide mängu” spoilereid.

Spoiled.io saadab vahetult pärast iga uue “Troonide mängu” osa ilmumist sinu poolt valitud numbritele tekstisõnumeid, kus on detailselt välja toodud kõik uusimad ja šokeerivad sündmused, mis viimases osas juhtusid. Kohutav inimene olemine ja spoiled.io kasutamine maksab vaid 0,99 dollarit nädalas.

Lisaks on sul võimalik näha ka oma maruvihaste sõprade reaktsioone. Kui nördinud semud peaksid spoiled.io saadetud tekstisõnumitele vastama, saadetakse need sulle edasi. Kui mugav ja (eba)inimlik!

Ei tasu ka karta, et spoiled.io toimib vaid Lääne-Euroopas või USAs. Kodulehe andmete põhjal saab edukalt kasutada ka rahvusvahelisi telefoniumbreid. Nii pole “Troonide mängu” spoilerite eest kaitsutud mitte keegi mitte kuskil ja mitte kunagi!

“Troonide mängu” 8. ja viimane hooaeg alustab 14. aprillil. Tuleta enne seda meelde, mis on kõigi tähtsamate tegelastega varem juhtunud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.