Seriaalid

Oscari võitnud filmimeistri doksari “Vaenulik planeet” toob vaatajateni seninägematud kaadrid loodusest

Vaata seriaali 28. aprillil kell 22:00 National Geographic kanalil

Kaamerasilma vahendusel saad külastada hingematvalt kauneid paiku.Foto: National Geohraphic

Telekanalil National Geographic esilinastub täna kell 22.00 katastroofimaiguline dokumentaalsari “Vaenulik planeet”, mille on lavastanud Oscariga pärjatud režissöör Guillermo Navarro.

“Vaenulik planeet” on tõsielul põhinev loodusseriaal, mis avab vaatajatele Maa kõige vaenulikumad elukeskkonnad. Ekstreemselt kõrged, külmad, soojad, niisked või kuivad asukohad annavad aimu loomade hämmastavast kohanemisvõimest. Tänu uusimale tehnoloogiale on saates võimalik näha unikaalseid kaadreid loomade käitumisest.

Viimase 40 aasta jooksul on planeet Maa muutunud rohkem kui eelneva 65 miljoni aasta jooksul. Niivõrd kiired muutused sunnivad metsikus looduses elavaid loomi kohanema uute ja keeruliste tingimustega ajavahemiku jooksul, mis evolutsioonilises mõistes võrdub silmapilguga. Loomadele osaks saav väljakutse on lihtne: kohane või sure.

“Vaenulik planeet” koosneb kuuest ühe tunni pikkusest lühifilmist ning iga episoodi fookuses on üks elukeskkond. Seriaali jooksul külastatakse mäestikke, ookeaneid, kõrbeid, polaarpooluseid, rohumaid ning metsikuid džungleid.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.