Seriaalid

Piltuudis: sellised on Netflixi “The Witcheri” seriaali keskaegsed võttepaigad

"The Witcheri" seriaalis kehastab peategelast Geraltit näitleja Henry Cavill, kes on tuntust kogunud Supermani rollis.Foto: Netflix

Netflixi “The Witcheri” seriaali võtted lähenevad lõpule ning selle puhul on fännisait Redanian Intelligence jaganud pilte sarja erinevatest võttekohtadest.

Midagi põhjapanevalt uut fotod seriaali kohta ei reeda, näiteks ei ole näha ühegi näitleja nägu ega ka peategelast Geraltit kehastavat Henry Cavilli.  Siiski annavad fotod aimu, milliseid võttepaiku “The Witcheri” filmimisel kasutatakse. Tundub, et algmaterjali keskaegsele esteetikale on kenasti truuks jäädud.

Foto: Redanian Intelligence

Redanian Intelligence raporteerib ka, et “The Witcheri” seriaali esimese hooaja võtted on lõpusirgel. Mitmed seriaaliga seotud näitlejad ja võttemeeskonna liikmed on teada andnud, et nende jaoks on filmimine juba läbi.

Näiteks on seriaali kallal töö lõpetanud muuseas režissöör Charlotte Brandström ja näitleja Adam Levy, kes kehastab salapärast tegelast nimega Mousesack. Võtteperioodi lõpust andis Instagrami vahendusel teada ka näitlejanna Therica Wilson-Read, kes kehastab seriaalis sorts Sabrina Glessvigi. Veel on filmimise lõpetamisest teatanud mitmed teised näitlejad ja võttemeeskonna liikmed.

Foto: Redanian Intelligence

“The Witcheri” esimest hooaega filmiti 7 kuu vältel Hispaanias, Poolas, Ungaris ja Austrias. Tundub ka, et graafikust maha jäädud ei ole ja võtted on kulgenud suuresti plaanipäraselt. Seriaal peaks vaatajateni jõudma varem, kui esialgu arvati.

“The Witcheri” keskmes on keskaegses fantaasiamaailmas üleloomulikke koletisi jahtiv Geralt (Henry Cavill), kes takerdub sageli ka erinevate kuningriikide poliitilistesse võimumängudesse. Geralti lood said alguse Poola kirjaniku Andrzej Sapkowski sulest, kuid laiematesse massidesse on need viinud mängustuudio CD Projekt REDi videomängutriloogia.

Foto: Redanian Intelligence
Võtted Austrias Kreuzensteini lossis 18. jaanuaril.Foto: Redanian Intelligence

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.