Seriaalid

“Resident Evilist” tehakse Netflixi seriaal, mis on ilmselt parem kui filmid

Viimane "Resident Evili" film alapealkirjaga "The Final Chapter" ilmus 2016. aastal peaosas Milla Jovovichiga (pildil).

Zombifännide jaoks on tänane päev tõeline suurpüha. Ilmub taevani kiidetud “Resident Evil 2” uusversioon ja antakse teada, et Netflixi abiga jõuab vaatajateni ka “Resident Evili” teleseriaal.

Deadline’i andmeil plaanitakse seriaaliga “Resident Evili” universumit laiendada. Kavas on süvitsi uurida zombiviiruse loonud Umbrella korporatsiooni tegemisi ja epideemia poolt tekitatud uut maailmakorda.

Väidetavalt on seriaali tootmisportsess veel väga varajases staadiumis, kuid juba on plaanis kaasata “Resident Evili” valemi keskseid komponente, näiteks suurejoonelisi märulistseene.

Täna ilmuv “Residen Evil 2” uusversioon on kriitikute poolt väga hästi vastu võetud.Foto: kuvatõmmis

Režissöör Paul W. S. Andersoni taktikepi all on “Resident Evili” ainetel loodud kuus filmi, mis keskenduvad režissööri abikaasa Milla Jovovichi poolt kehastatud Alice’ile.

Kuigi mängufännide jaoks on filmides liialt märulit ja vähe õudust, on linateosed kokku teeninud üle 1,2 miljardi dollari. Seega pole ime, et ollakse huvitatud uute ekraniseeringute loomisest.

Netflixi huvi “Resident Evili” vastu aitab seletada ka asjaolu, et seeria viimased mängud on väga hästi vastu võetud. Lisaks kiidulaulue on “Resident Evil 7” ja täna ilmuv teise osa uusversioon võrreldes varasmate mängudega ka filmilikumad, nii graafiliselt kui tempolt. See annab adaptsioonide loojatele kindlama suunise, millest juhinduda.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.