Seriaalid

Saate “Pöördes” tegijad lähevad kontserttuurile

Saadet "Pöördes" näeb Elisa HuubistFoto: Elisa

Novembri neljal õhtul astub esmakordselt lavale uue Elisa saate “Pöördes” kolmik: Koit Toome, Saara Pius ja Indrek Raadik.

Oktoobrist ekraanidele jõudnud telesari “Pöördes” inspireeris muusikuid tooma lavale uue ja teistmoodi kontsertformaadi. Nii on Koit, Saara ja Indrek võtnud endale eesmärgi esitada lugusid, mida tavaliselt nende repertuaaris pole, kirjutatakse Piletilevi uudiskirjas.

Saatejuhid toovad laval publikuni lood, mis panevad pulsi kiiremini lööma. Lood, mida kuulatakse kõige parema meelega just autoroolis. Lood, mis ajavad sõna otseses mõttes “Pöördesse”.

20.–24. novembrini toimuvatel kontsertidelt Tartus, Rakveres, Tallinnas ja Pärnus ei puudu ka suured ekraanid ja stuudionurk, kus rulluvad lahti saate põnevaimad telgitagused. Kontserti ohjab Priit Pius. 

Erikülalistena on laval ka räpimaailma tuntud tegelased Nublu ja Gameboy Tetris. Miks just Nublu ja Gameboy? Osaliselt selle pärast, et saate osade lõpus kõlab alati Nublu loodud muusika.

Esmakordselt tuleb live-esitusele ka saate jaoks loodud samanimeline tunnuslugu, mille muusika on loonud Koit Toome ja sõnad Karl Kermes.

Õhtu arenedes on publikul võimalus osa saada mitmetest võistlusest, ühtlasi müüakse maha nii mõnigi saate salvestusel staariks saanud sõiduk. 

Piletid on müügil Piletilevis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.