Seriaalid

Samantha tegelaskuju on kaasatud ka “Seksi ja linna” jätkusarja teises hooajas

Kim Cattrall "Seksi ja linna" esimeses filmis, mis ilmus 2008. aastalFoto: outnow.ch/Warner Bros.

“Seksi ja linna” jätkusarja “And Just Like That” autor Michael Patrick King teatas, et Kim Cattralli tegelaskuju Samantha on ka sarja teises hooajas kaasatud.

2021. aasta lõpus jõudis vaatajateni 90ndate populaarse sarja “Seks ja linn” jätkusari, kus mitmete vaatajate kurvastuseks Samanthat kehastanud Kim Cattrall kaasa ei teinud. Samantha tegelaskuju elas sarjas edasi aga sõnumite kaudu, kirjutab NME.

Nimelt põhjendati Samantha puudumist sarjast sellega, et peategelase Carriega tülli pöördumise järgselt kolis Samantha Londonisse ega soovinud oma endiste parimate sõbrannadega enam suhelda – aeg-ajalt küll vahetatakse sõnumeid, ent needki on pigem viisakusest. Cattrall ise kirjeldas seda lähenemist kummalisena ja üldse mitte Samanthale omasena.

Nüüd teatas King, et Samantha saadab sõnumeid ka sarja teises hooajas, ent jättis täpsustamata, kas ka Cattrall ekraanile ilmub.

“See kõik on veel nii värske,” selgitas ta. “Olen endale teinud reegli, et ei räägi asjadest enne, kui need päriselt juhtuvad. Mu eesmärk on tuua kõik tegelased taas kokku, mitte neid erinevatele lavadele jätta.”

Samas tundub tõenäosus, et Cattralli uues hooajas näeb, üsnagi väike. Carrie osatäitja Sarah Jessica Parker ütles selle aasta veebruaris, et talle ei oleks Cattralli kaasa tegemine meelt mööda.

“Ma arvan, et see ei oleks minu jaoks okei, sest ta on meie ajalugu liiga avalikult jaganud. Ma ei ole selles osalenud või neid artikleid lugenud, aga inimesed on mulle neist rääkinud,” sõnas Parker toona.

Ka Cattrall on varasemalt “Seksi ja linna” jätkufilmides ja -sarjades osalemise välistanud, öeldes, et on aeg edasi liikuda ja oma tähelepanu teistele projektidele suunata.

Kuue hooajaga “Seks ja linn” oli eetris aastatel 1998-2004. Lisaks järgnes sarjale ka kaks järjefilmi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.