Seriaalid

See on parim tööriist inimesele, kes armastab USA telesarju

Kui oled inimene, kes vaatab palju USA telesarju ning tahab näha uusi episoode kohe, kui need välja tulevad, siis tead ilmselt seda peavalu, mis kaasneb sellega, et üritad meeles pidada, mis päeval mõne seriaali uus osa välja tuleb. Selle probleemi lahendab aga nutikas veebileht.

See leht on abiks kõikidele, kes vaatavad palju USA seriaale. Veebileht on oma olemuselt lihtne: sinna on koondatud pea kõik suuremad ning populaarsemad seriaalid ning näed päeva kaupa, mis sarja mis episood konkreetsel päeval välja tuli.

Teenus teeb aga elu veel mitmest küljest mugavamaks. Näiteks võtab see arvesse seda, millises ajavööndis kasutaja on. Seega kui seriaal on USAs eetrit neljapäeval, kuid lehe kasutaja asub Eestis, siis näeb ta, et uus episood tuli välja reedel. Seega ei ole vaja sahkeradada ajavöönditega: leht teeb seda sinu eest.

Samuti on võimalik muuta leht selliseks, et näed vaid neid seriaale, mis sind huvitavad. Kui seda aga teha ei viitsi, siis on üsna lihtne konkreetse päeva nimekirjale pilk peale heita ning vaadata, kas ka sinu vaatamisnimekirjas olevaid sarju seal on.

Seega kui oled väsinud eetripäevade arvutamisest, siis lisa leht järjehoidjatesse ning ära maga enam kunagi lemmikseriaalide uusi osasid maha.

Lisaks eelnevale on leht ka mugav koht, kust uusi sarju vaatamiseks leida: suurem osa neist on seal olemas.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.