Seriaalid

Semir on tagasi: nüüd saad Eestis vaadata legendaarse seriaali “Kutsuge Cobra 11” uut hooaega

Kõvad mehed plahvatuste poole ei vaata.Foto: TVPlay Premium

Saksa legendaarse märulisarja “Kutsuge Cobra 11” uus hooaeg on täies mahus jõudnud reklaamivabasse voogedastuskeskkonda TVPlay Premium, alates homsest hakkab uusi osi näitama ka telekanal TV6.

2017. aasta lõpul ja 2018. aasta algul valminud põnevussarja “Kutsuge Cobra 11” uus hooaeg algab mõnusalt humoorika episoodiga, mille keskmes on Semiri pulmapidu. Samas on 19 osast koosnev hooaeg täis suurejoonelist märulit vanas tuntud headuses.

Muuhulgas näeb ekraanil tagaajamisstseeni hobustel, aga ka omapäraselt kummituslikku halloweeniteemalist episoodi. Alates 31. juulist hakkab “Kutsuge Cobra 11” uut hooaega näitama ka telekanal TV6.

Vanad head ja tuttavad tegelased Semir ja… see teine.Foto: TVPlay Premium

Üle maailma 120 riigis näidatud põnevussarja “Kutsuge Cobra 11” tunnuseks on kujunenud peadpööritavad kaskadööritrikid Saksamaa kiirteedel, mida mööda liiguvad ida ja lääne vahel erinevad hämarad tegelased ning eluohtlikud laadungid. Kiirteedel toimetavad politseinikud kohtuvad oma ohtlikus töös päevast päeva lapseröövlite, salakaubitsejate, põgenike ja mõrtsukatega.

Kuna pea igas osas hävitatakse mõni auto, siis on võtete käigus ühtekokku kannatada saanud enam kui 5000 sõidukit, ent see-eest arreteeritud ka üle 1000 kurikaela. Iga hooaja tootmiseks on kulunud keskmiselt 400 autorehvi ning umbes 30 tonni terast erikonstruktsioonide ehitamiseks.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.