Seriaalid

“Sõrmuste isanda” eelsari püstitas Amazon Prime Videos esilinastuse rekordi

Kauaoodatud sarja saab nüüd Amazon Prime Videost nähaFoto: themoviedb.org

2. septembril jõudis voogedastuskeskkonda Amazon Prime Video “Sõrmuste isanda” eelsari “Lord of the Rings: The Rings of Power”, mis meelitas linastuspäeval ekraanide ette üle 25 miljoni inimese.

Amazon ei avalikustanud, kui mitu minutit pidi inimene sarja vaatama, et ta vaatajana kirja läheks, ent kahtlemata naelutas Amazoni kalleima seriaali esilinastus paljude pilgud. Tegemist on nüüd Prime Video läbi aegade edukaima esilinastusega, kirjutab TV-Line.

“On kuidagi eriti sobiv, et Tolkieni lood – mis on ülipopulaarsed ja mida paljud peavad fantaasiažanri alustaladeks – on meid toonud selle uhke momendini,” kommenteeris Amazon Studios juht Jennifer Stalke rekordilist numbrit.

Hetkel on Prime Videos vaatamiseks üleval kaks osa. Iga nädal tuleb aga üks osa juurde ning viimane osa jõuab vaatajateni oktoobri keskel.

Sarja tegevus toimub tuhandeid aastaid enne J.R.R. Tolkieni raamatute ja Peter Jacksoni filmide sündmustikku.

Üle 882 miljoni euro suuruse eelarvega sarja autorid on J. D. Payne ja Patric McKay. Näitlejatest teevad kaasa näiteks Sir Lenny Henry, Morfydd Clark, Peter Mullan, Joseph Mawle ja Robert Aramayo.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.