Seriaalid

“Sõrmuste isanda” telesarja uus promovideo jagab seriaali kohta vihjeid

Sarja esimese hooaja võtted on lõppenud, ent sarja nägemiseks peab veel sügiseni ootamaFoto: Amazon Studios

Prime Video avaldas “Sõrmuste isanda” telesarja “Lord Of The Rings: The Rings Of Power” uue promovideo, kuhu on peidetud ka vihjeid uue telesarja kohta.

Videos jälgitakse noort poissi, kes on “Sõrmuste isanda” maailmast lummatud ning kohtub lõpuks ka teiste triloogia fännidega. Mitmed on video vaatamise järgselt küsinud, kas vihjab klipp ehk sellele, et sarjas saab näha ka ente ja draakoneid.

YouTube’i kanal Nerd of the Rings tegi kõnealusest promovideost ka põhjaliku analüüsi ning leidis, et videos võib märgata mitmeid üllatusmunasid. Näiteks on seal John Howe’i raamatud ja kunstitööd jpm.

Kuigi uuest promoklipist võib vihjeid leida küll, on sarja sisu suures osas veel siiski saladus. Teada on, et sarja tegevus toimub tuhandeid aastaid enne J.R.R. Tolkieni raamatute ja Peter Jacksoni filmide sündmustikku.

Sarja autorid on J. D. Payne ja Patric McKay. Näitlejatest teevad kaasa näiteks Sir Lenny Henry, Morfydd Clark, Peter Mullan, Joseph Mawle ja Robert Aramayo.

Uus telesari jõuab vaatajateni 2. septembril. Amazoni teatel ei linastu kogu hooaeg korraga, vaid igal nädalal lisandub voogedastusplatvormile üks osa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.