Seriaalid

Taani draamaseriaali otsitakse taas Eestist taustanäitlejaid

Taas otsitakse taustanäitlejaidFoto: No-Te Eksarunchai/Shutterstock

Nafta Films otsib Taani draamaseriaali “The Family” julgeid naisi vanuses 18-35 aastat, kes kehastaksid 1970ndate lõpus Taani motogängi liikmete tüdruksõpru.

Taustanäitlejate ülesanne on veeta lõbusalt aega klubimajas, pidudel, pulmas, spas jne, olles sel ajal äärmiselt valjud, enesekindlad ja elurõõmsad.

“Kandideerimiseks ei pea olema supermodell – oodatud on kõiksugused suurused ja välimused, küll aga võiksid olla loomuliku juukselõike ja -tooniga; valmis võtma ära kunstripsmed ja -küüned ning võimeline ära peitma tätoveeringuid, mis ei sobi ajastusse,” kirjutatakse Facebooki postituses.

“Lisaks otsime ka naisi, kes oleksid valmis võõra noormehega paari mängima peo stseenides – üksteisest kinni hoidama, suudlema jne,” lisati kuulutuses.

Mitmete eri stseenide filmimine toimub Tallinnas või Tallinna läheduses järgmistel kuupäevadel: 31.05 / 01.06 / 07.06 / 01.07 / 04.07 / 05.07 / 06.07 / 07.07 / 08.07 / 11.07.

Rollid on tasustatud. Kõigil huvilistel palutakse esimesel võimalusel ühendust võtta aadressil thefamily@nafta.ee meili pealkirjaga ROCKER GIRL.

Kirja juurde tuleb lisada enda lühike tutvustus, elukoha linna info, värsked fotod (sh tätoveeringutest) ja kontaktnumber. Lisaks tuleb märkdia, kas oleksid nõus võõra noormehega paari mängima ning millised kuupäevad sulle sobiksid.

Väljavalitutega võetakse ühendust telefoni teel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.