Seriaalid

Taani miniseriaali otsitakse Eestist taustanäitlejaid, kes kehastaksid jalgpallureid ja spordifänne

Taustanäitlejatel on võimalik jalgpalluriteks kehastudaFoto: France24

Nafta Films otsib taustanäitlejaid Taani põnevik-draamaseriaali “The Family”, mille võtted toimuvad osaliselt Eestis. Oodatud on nii mehed, naised kui ka lapsed.

“Otsime heas füüsilises vormis noormehi vanuses 18-35 aastat, kes kehastaksid jalgpalli mängijaid ning igas vanuses lapsi, naisi ja mehi, kes kehastaksid jalgpallurite elukaaslasi ja perekonna liikmeid või lihtsalt tulihingelisi jalka fänne,” kirjutatakse Facebooki postituses.

Meeste puhul on teretulnud pikemad juuksed või n-ö klassikaline meeste soeng, vuntsid ja habe on samuti sobivad. Naiste puhul on head loomulikku tooni juuksed ning loomulik maniküür ja jumestus. Tätoveeringuid võiksid puududa või olla sellised, mida on võimalik ära peita.

“Vajame ka käputäit jalgpallureid, keda näeme vilksamisi ühes stseenis pärast mängu meeskonna garderoobis ja duširuumis – anna jalgpalluri rolli kandideerimise juures teada, kas sinu poolest oleks ok lühike alastus või n-ö pool-alastus. Julgema rolli eest ka kõrgem töötasu,” lisatakse postituses.

Erinevate stseenide filmimine toimub Tallinnas 25. ja 26. mail. Osavõtt on tasustatud.

Huvilistel palutakse võtta ühendust esimesel võimalusel aadressil thefamily@nafta.ee. E-maili juurde lisada enda lühike tutvustus, elukoha linna info, värsked fotod (sh tätoveeringutest) ja kontakt number. E-maili pealkirjaks tuleb panna “JALGPALL”.

Sarja tegevus toimub 1970ndate lõpus Taanis ning keerleb noortegängide ja mootorratta klubide ümber.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.