Seriaalid

“The Witcheri” Netflixi seriaali loojatel on väga uhked tulevikuplaanid

Geralt plaanib pikalt Netflixis koletisi jahtida.Foto: Netflix

“The Witcheri” raamatu- ja videomänguseerial põhinev samanimelise seriaali esimene hooaeg ilmub detsembris, kuid sarja loojad vaatavad juba palju kaugemale tulevikku.

Hiljuti selgitas seriaali üks eestvedajatest Lauren S. Hissrich, et kuigi seriaali tulevik on veel ebakindel, siis looliinid on juba paika pandud mitmeks potentsiaalseks hooajaks.

“Ma olen kaardistanud lugusid seitsmeks hooajaks,” selgitas Hissrich hiljuti antud intervjuus. “Hetkel põhiliseks probleemiks see, et kuidas luua lugusid, mis oleksid vaatajatele huvitavad ka aastate pärast. Meist oleks rumal panna kogu energia ühte hooaega ja mitte mõelda tegelaste tulevikule.”

Tõenäoliselt on Hissrich välja mõelnud “The Witcheri” loo üldise arengukava, kuid detailidesse veel laskutud ei ole. Need võivad aastate jooksul muutuda ja olenevad ka sellest, kuidas suhtuvad vaatajad kindlatesse tegelastesse ja sündmustesse.

Hissrich lubas ka, et “The Witcheri” esimene hooaeg tuleb dramaatiline ja emotsionaalne ning nii mõnigi tuntud tegelane ei pruugi piisavalt kaua elada, et teises hooajas kaasa teha.

“The Witcheri” esimene hooaeg koosneb 8 episoodist. Kõik osad jõuavad Netflixi 20. detsembril.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.