Seriaalid

“Tiger Kingi” staar käib loomakaitsjatega kohut Joe Exoticut alandava kostüümi pärast

Kas PETA on uue Joe Exoticu kostüümiga läinud liiga kaugele?Foto: PETA

Netflixi seriaalist “Tiger King” tuntud Joe Exoticu äripartner Jeff Lowe on sattunud konflikti loomakaitsjate organisatsiooniga PETA, mis tõi hiljuti müügile Exoticut pilava Halloweeni kostüümi, kirjutab Hollywood Reporter.

Alates maikuust saab PETA e-poest 160 dollari eest eeltellida hetkel vanglakaristust kandvat endist loomaajapidajat ja Netflixi “Tiger Kingi” ühte peategelast Joe Exoticut pilavat Halloweeni kostüümi. Komplektis on olemas Exoticu soengule sarnanev parukas, vuntsid, mängutiiger, vanglatrellid ja oranž vangiriietus, millele on Tiger Kingi asemel kirjutatud Tiger Killer.

Jeff Lowe võttis pärast Joe Exoticu vangistamist üle tema loomaaia juhatamise.Foto: Netflix

Joe Exoticu endisele äripartnerile Lowe’ile see ei meeldi, kuid mitte seepärast, et Exoticu üle nalja visatakse. Lowe väidab hoopis, et ainult temal on õigus kasutada Tiger Kingi ja Joe Exoticu kaubamärke ning kui PETA soovib kostüümi müüa, siis peavad loomakaitsjad talle selle privileegi eest maksma.

Nagu arvata võib, siis PETA ei võta Lowe nõudmisi eriti tõsiselt. PETA advokaat Jeffrey S. Kerr väidab, et kostüümi näol on tegu paroodiaga, mis on USA seadusandluse kohaselt täiesti legaalne. Lowe’l soovitab Kerr aga keskenduda teistele teda kimbutavatele legaalsetele probleemidele.

Kerr viitab USA valitsusorganisatsioonide esitatud süüdistustele, et Lowe’i uues loomaaias ei kanta kanta loomade eest piisavalt hästi hoolt. Lowe’i on ka süüdistatud suutmatuses pakkuda tema hoole all olevatele loomadele vajalikul määral veterinaarabi.

Sellegipoolest plaanib Jeff Lowe käesoleva aasta lõpus avada uhiuue loomaaia. Arvatakse ka, et ta ei anna PETA-le järele ning üritab siiski Exoticu kostüümide müügist kasu teenida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.