Seriaalid

Toit on ees ja keegi ei söö ehk kuus asja, mis võib ainult teleseriaalis juhtuda

Foto: Facebooki kuvatõmmis

Need kurioossumid saavad ainult televisioonis juhtuda.

Keegi ei söö midagi!

Sarja tegelastel võib laud toitu täis olla ja keegi ei söö seda! Päriselus ei suudaks nendele hõrgutistele keegi vastu panna. Kuid teada on, et näiteks saates “Poissmees” toidetakse enne salvestamist osalistel kõhud täis, et neil ekraanil näod punnis ei oleks.

Seda ei ole kena vaadata, kuid niiviisi ei ole võimalik ka rääkida. Seetõttu on toit pandud lauale niisama rekvisiidiks.

Saame kokku. Kus täpsemalt?

Seriaalides lepitakse kohtingud kokku stiilis: “Saame homme kokku”. Kus? Mis kell? Lähevad New Yorgis lihtsalt suvalisse kohta lootes, et on õige?

Naised näevad ärgates välja nagu läheksid punasele vaibale

Kui palju kordi on sarjades nähtud naistegelasi, kes on just ärganud ja näevad välja nagu oleksid jumestaja toolist tõusnud. Pea igas seriaalis! See tekitab ka pea igas naises alaväärsuskompleksi, kuid miks see nii on üks väga praktiline põhjust.

Salvestuspäevad on enamasti tihedalt stseene täis topitud ja grimeerijal ei ole aega meigi maha võtmiseks ja uuesti peale panemiseks. Nii lihtne ongi.

Inimesed sosistavad

Juhul kui tegelastel on seriaalis midagi ülimalt salapärast öelda, siis palutakse vaiksemalt rääkida. Sosinal. Viimati tehti seda päriselus tõenäoliselt põhikoolis, kus nurgas salajuttu aeti.

Keegi ei ütle “nägemist” või “head aega”

Omavahel aetakse juttu ja pärast minnakse lihtsalt ära. Lahkutakse ruumist ja öelda midagi. Ei “head aega” ega “näeme hiljem”.

Scared Homer Simpson GIF - Find & Share on GIPHY

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.