Seriaalid

Treiler: tänasest saab näha uut Elisa komöödiasarja “Uus algus”

Sari linastus möödunud kolmapäeval T1 Cinnamon kinos mitmesajale inimeseleFoto: Marek Metslaid

Alates tänasest näeb Elisa Huubis värsket ja humoorikat originaalsarja “Uus algus”, kus peaosades astuvad üles Tõnis Niinemets, Maiken Pius ja lisaks mitmed teised tuntud kodumaised näitlejad.

“Huubi vaatajad on aina enam huvi tundnud värskete kodumaiste komöödiate järgi ning ajal, mil telekanalite põhiprogramm läheb suvepuhkusele, toome meie oma vaatajateni ühe perekonna humoorika seikluse ja teineteise taasavastamise loo,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili pressiteates.

Sarja keskmes on Mait ja Piret – tavalised pereinimesed, kes kasvatavad teismelist tütart Mari ja kaheksa-aastast pesamuna Pauli. Ühel päeval kaotavad mõlemad vanemad töö. Elu järsk muutus toob esile allasurutud pinged ning algavad sekeldused. Kuna laenud on kukil, on kiiresti vaja leida raha ja uus töö. Nad otsustavad üürida välja ühe toa oma korterist, mis lööb senise elu veel rohkem pea peale.

Üürnikuks osutub kummaline ärimees Guido, kes hakkab nende elu korraldama ja soovitusi jagama, keelitades Piretit ja Maitu mitte minema palgatööle. Sedasi võtab Piret ette Onlyfansi tee ning Mait sukeldub krüptoärisse. Lisaks vürtsitavad päevi suhted Pireti vanematega ja seadusega pahuksisse sattumine.

Sarja stsenarist on Kait Kall ja režissööritoolilt leiab taas Ergo Kulla. Kuueosalise sarja esimene hooaeg jõuab Elisa Huubi juba juuni esimeses pooles.

“Uus algus” on järjekorras seitsmes eestikeelne Elisa originaalsari ja on tänasest kõigile kättesaadav Elisa Huubist – nii veebist, nutirakendusest kui ka uuematest digiboksidest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.