Seriaalid

“Troonide mängu” viimases hooajas näeb pikimat lahingustseeni, mis eales filmitud

Jon Snow ei saa hetkegi puhata. Tema taples ka "Troonide mängu" 7. hooaja suurimas lahingus.Foto: kuvatõmmis

“Troonide mängu” 14. aprillil alustavas viimases hooajas kavatsetakse teha ajalugu ja tuua ekraanile kõige pikem lahingustseen, mis eales filmitud, vahendab Screenrant.

“Troonide mängu” viimane hooaeg koosneb kuuest osast, mis saavad olema pikemad kui seriaali senised episoodid. Eepilisele lahingule pühendatakse väidetavalt üks terve episood, seega madistatakse sõjatandril üle tunni aja.

Hetkel veel hoiab pikima filmilindile jäädvustatud tapluse rekordit 2002. aastal ilmunud linateos “Sõrmuste isand: Kaks kantsi”. Selles filmis aset leidev Helmi süviku lahing kestab 40 minutit.

Sarja tegijad ja osatäitjad avaldasid ajakirjale “EW” antud intervjuus, et “Troonide mängu” viimase hooaja suurt lahingut filmiti 11 nädala jooksul öistel võtetel väga külmades oludes. Kokku osales lahingu lavastamises kaamerate ees ja taga üle 750 inimese.

Väidetavalt saab tegu olema Starkide kodukantsi Talitundra läheduses toimuva taplusega inimeste ja põhjast kohale jõudnud jäiste elavate surnute vahel. Kuna tegu on “Troonide mängu” loo ühe olulisima sündmusega, võtab taplusest osa ka palju tuntud tegelasi.

Sarja loojad kinnitasid, et lahinguväljale astuvad Daenerys, Jon Snow, Tyrion Lannister, Aria ja Sansa Stark ning Tarthi Brienne. Need ei ole kindlasti kõik tuntud tegelased, keda sõjatandril näha saab, kuna seitsmenda hooaja lõpus seadsid sammud Talitundra poole ka mitmed teised tuntud näod.

Mõistagi ei soovi sarja tegijad, et info viimase hooaja süžeepöörete kohta varakult internetti lekiks. Seega on uudishimulike ajakirjanike eemal hoidmiseks kasutusele võetud üsna omapärased meetmed.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.