Seriaalid

Tuntud tegijate sulest jõuab suveks eetrisse tutikas komöödiasari “Uus algus”

Sari jõuab vaatajateni juunisFoto: Elisa

Juunis toob Elisa Huubi värske ja humoorika originaalsarja “Uus algus”, kus astuvad peaosades üles Tõnis Niinemets, Maiken Pius ja mitmed teised tuntud kodumaised näitlejad. Tegemist on järjekorras seitsmenda eestikeelse Elisa originaalsarjaga.

“Huubi vaatajad on aina enam huvi tundnud värskete kodumaiste komöödiate järgi ning ajal, mil telekanalite põhiprogramm läheb suvepuhkusele, toome meie oma vaatajateni ühe perekonna humoorika seikluse ja teineteise taasavastamise loo,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili pressiteates.

Ta lisas, et sari valmib koostöös tuntud tegijatega, kes on varemgi end tõestanud parimate kodumaiste komöödiate kirjutamisel ja tootmisel.

Sarja stsenarist Kait Kall lausus, et kuna loo keskmes on töö kaotanud vanemad, nende lapsed ning nendega seotud sekeldused, on seal äratundmist kõigile.

“Sarja inspireeris kirjutama ikkagi elu ja selle absurdsus. Eriti see, kuidas me mõnikord ei suuda ratsionaalselt probleemidega toime tulla, vaid laseme emotsioonidel end kanda. Ütleme kord liiga palju, teinekord liiga vähe ning vahest võiks üldsegi hoopis vait olla, aga inimene ei suuda. Ise lähtun sellest, et iga asi võiks olla parem kui eelmine ning kohati tundub, et on täitsa lootust, et tuleb väga äge seriaal,“ kirjeldas Kall naljatades.

Uus sari räägib neljaliikmelisest perekonnast, kes elab halli argielu ja keda ühel päeval tabab majanduslik katastroof. Pereisa Mait elab ühel koosolekul välja aastate jooksul kogunenud viha oma töökaaslaste vastu ja annab sisse lahkumisavalduse. Samal õhtul teatab naine, et teda koondati. Sellest hetkest algab elumuutev teekond, kus otsustakse, et aitab senisest elust alluvatena ning majanduslik käekäik võetakse enda kätte. Ja seda kogu perega.

Sarja peaosades on Tõnis Niinemets ja Maiken Pius. Sarja stsenarist on Kait Kall ja režissööritoolilt leiab Ergo Kulla. Kuueosalise sarja esimene hooaeg jõuab Elisa Huubi juba juuni esimeses pooles.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.