Seriaalid

TV3 Grupi ja NBCUniversali uus koostööleping toob vaatajateni haaravat sisu

Näiteks jõuavad vaatajateni "Jurassicu" filmidFoto: themoviedb.org

Baltikumi suurim meelelahutusgrupp TV3 Grupp teatas täna mitmetest pikaajalistest tehingutest NBCUniversal Global Distributioniga, tuues seeläbi NBCUniversali parima osa ulatuslikust sisuportfellist TV3 Grupi vaatajateni Eestis, Lätis ja Leedus.

Selle laiaulatusliku koostööga saavad filmisõbrad nautida NBCUniversali filme, stsenaariumiga ja stsenaariumita teleseriaale, animasarju ja Telemundo Súper Series sarju.

Selle partnerluse raames saavad Baltikumi kinofännid peagi nautida arvukalt märulirohkeid filme “Jurassic“, “Bourne“ ja “Fast“; animafilme nagu “Lumepoiss Everest“, “Trollid 2“, “Kruudid: Uus ajastu“, “Käsilased 2“, “Boss Beebi: Pereäri“ ja “Laula 2“.

Lisaks ka Oscari võitnud filme nagu “Belfast“ ja “BlackKkKlansman“; ajastufilme nagu “Downton Abbey“ ja “Emma“; õuduspõnevikke “NOPE“, “Halloween“, “Igavene patupuhastus“ ja “Nähtamatu mees“.

Samuti ka komöödiaid nagu “Girls Trip“, “This is 40“ ja “Blockers“ ja muusikale nagu “Mamma Mia: Here We Go Again!“, “Cats“ ja “Dear Evan Hansen“.

TV3 Grupi vaatajad saavad ligipääsu ka sellistele draama- ja komöödiasarjadele nagu “La Brea“, “Chicago Fire“, “Law & Order“ (21. hooaeg), “The Equalizer“, “Young Rock“, “Pretty Hard Cases“ ja “Devils“.

Samuti saavad vaatajad näha armastatud sarju “Downton Abbey“ ja “The Bold Type“. Lisaks on TV3 Grupp soetanud endale lastele mõeldud animeeritud sarjad, sealhulgas “Dragons: Race to the Edge“, “All Hail King Julien“, “Zafari“ ja “Curious George“.

“Meil on hea meel, et oleme sõlminud selle mitmeaastase partnerluse NBCUniversaliga ja saame tuua oma vaatajateni parima meelelahutuse – sisu, mida saavad kõik nautida,” ütles TV3 Grupi tegevjuht Christian Anting pressiteates.

“Saame pakkuda laia valikut kõikides žanrites – alates kassahittfilmidest ja -sarjadest, sealhulgas Oscari võitjafilmid kuni õuduspõnevikeni või muusikalideni välja. Loomulikult pakume ka enimvaadatud ja armastatud lastele ning peredele mõeldud animafilme ja -sarju,” lisas ta.

“Tunneme uhkust NBCUniversali sisuportfelli suuruse ja kvaliteedi üle ning oleme rõõmsad, et saame läbi selle uue partnerluse järgnevatel aastatel Baltikumi vaatajate meelt lahutada oma silmapaistvate filmide ja teleseriaalidega,“ sõnas NBCUniversal Global Distributioni president ja CRO Belinda Menendez.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.