Seriaalid

Ülevaade: Millised uued seriaalid saabuvad jaanuaris Netflixi?

"The Punisheri" teine hooaeg jõuab Netflixi 18. jaanuaril.Foto: kuvatõmmis

Vaatasid juba üle, milliseid uusi filme on võimalik jaanuaris Netflixist vaadata? Sel juhul teeme selgeks, millised seriaalid aasta esimesel kuul Netflixi jõuavad.

10. jaanuar

When Heroes Fly

Märuliga vürtsitatud Iisraeli draamaseriaal neljast endisest sõdurist, kes tulevad 11 aastat pärast tülliminekut uuesti kokku, et viia ellu nende kõigi jaoks isiklikult oluline päästemissioon. Seriaali esimest hooaega vaata juba täna siit.

11. jaanuar

Friends from College: teine hooaeg

“Friends from College” on kömoodiaseriaal sõpruskonnast, kes kolib pärast Harvardi ülikooli lõpetamist New Yorki. Sari vaatleb nende kohmakaid katseid hakkama saada nii tööga kui ka romantiliste suhetega.

18. jaanuar

Carmen Sandiego

Tegu on samanimelisel hariduslikul videomänguseerial põhineva joonissarjaga, milles meistervaras Carmen pätsab kurjalt V. I. L. E. korporatsioonilt ja annab varastatu tagasi vaestele. Just nagu tänapäevane Robin Hood!

Grace & Frankie: viies hooaeg

Seriaal pikaaegsetest rivaalidest Grace’iest ja Frankie’st, kelle elu pööratakse pea peale, kui nende abikaasad soovivad samaaegselt lahutust. Tuleb välja, et mehed on üksteisesse armunud ja soovivad abielluda.

The World’s Most Extraordinary Homes: kolmas hooaeg

Mitmete auhindadega pärjatud arhitekt Piers Taylor ja kinnisvaraentusiasiastist näitlejanna Caroline Quentin toovad vaatajateni kõige unikaalsemad ja omanäolisemad kodud igast maailma nurgast.

Trigger Warning with Killer Mike

Selles samaaegselt naljakas ja provokatiivses dokumentaalseriaalis üritab USA räppar Killer Mike ellu viia oma “revolutsioonilisi ideid”, et muuta oma kogukonda ja ühiskonda laiemalt paremaks kohaks.

The Punisher: teine hooaeg

“The Punisheri” keskmes on Marveli loomingust tuntud Frank Castle, kes kasutab kurjategijatega tegelemiseks surmavaid ja brutaalseid meetmeid. Lisaks kriminaalide nahutamisele peab Castle rinda pistma ka isiklike deemonitega.

24. jaanuar

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

1989. aastal elektritoolil hukatud Ted Bundy on üks ajaloo kõige kurikuulsamaid sarimõrvareid, kes tappis vähemalt 30 inimest. See dokumentaalseriaal avab Bundy’t läbi vanglas läbi viidud intervjuude, arhiivimaterjalide ja helisavestiste.

25. jaanuar

Black Earth Rising

Lugu pärast Rwanda genotsiidi inimõigusadvokaadi perre adopteeritud Kate Ashby’st, kelle adoptiivema Eve saab ülesandeks kohtus süüdistada Aafrika sõjakurjategijat. Sellega kaasnevad sündmused puudutavad neid mõlemat isiklikult ja muudavad nende elusid.

Club de Cuervos: neljas hooaeg

Mehhiko draama-komöödia vennast ja õest, kes saavad päranduseks jalgpallimeeskonna. Koos üritatakse üle saada erimeelsustest ja välja selgitada parim viis, kuidas jalkatiimi efektiivselt majandada.

Kingdom

Seriaali tegevus toimub keskaegses Lõuna-Koreas, kus on maad võtnud salapärane epideemia, mis surnud uuesti kõndima paneb. Noor kroonprints saadetakse võimatuna näivale missioonile leida haiguspuhangule leevendust. Põhimõtteliselt idamaise actioni ja “The Walking Deadi” ristsugutis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.