Seriaalid

Ülevaade: millised uued seriaalid saabuvad veebruaris Netflixi?

Veebruaris saabub Netflixi soomlaste seriaali "Bordertown" teine hooaeg.Foto: Netflix

Vaatasid juba üle, millised uued filmid saabuvad veebruaris Netflixi? Väga hea, nüüd vaatame, millised on peatselt saabuvad uued seriaalid.

1. veebruar

Russian Doll: esimene hooaeg

See sari tundub sobivat kõigile, kes tunnevad puudust Bill Murray kultusfilmist “Lõputu küünlapäev”. “Russian Doll” on lugu Nadiast, kes on kinni veidras sürreaalses ajalõksus ja elab korduvalt läbi oma 36. sünnipäeva.

Esimese hooaja leiad siit.

Always a Witch: esimene hooaeg

17. sajandil elav nõid reisib ajas tänapäeva, et päästa oma armastatu elu. Kohale jõudes peab ta kohanema modernse elu iseärasustega ja alistama ohtliku tumedaid jõude kontrolliva rivaali.

Seriaal asub siin.

2. veebruar

Bordertown: teine hooaeg

“Bordertown” on põhjanaabrite tempokas põnevusseriaal, mis räägib loo andekast detektiivist, kes kolib rahulikku väikelinna lootuses oma perega rohkem aega veeta. Peagi aga kaasatakse uurija taaskord saladuslikku mõrvamüsteeriumisse.

Vaata seriaali siit.

Romance is a Bonus Book

Seriaal noorest kirjanikust, kes on saab oma kirjastuses läbi aegade kõige nooremaks toimetajaks. Tema elu keerab pea peale aga üks copywriter, kes otsib meeleheitlikult tööd.

Tegu on ühe vähese Netflixi seriaaliga, mille kõiki episoode ei tehta koheselt saadavaks. Uued osad jõuavad vaatajateni laupäeviti.

Seriaali näed siit.

8. veebruar

One Day At a Time: kolmas hooaeg

Tegu on samanimelise klassikalise USA teleseriaali uusversiooniga, milles üksikema kasvatab teismelist tütart ja noort poega. Olukorra muudab keerukamaks nendega sama katuse all elav vanakooli suhtumisega vanaema.

Vaata seriaali siit.

The Epic Tales of Captain Underpants: teine hooaeg

Neljandas klassis käivad semud George ja Harold armastavad üle kõige koomikseid ja teistele tünga tegemist. Lisaks meeldib neile oma koolidirektori muutmine aluspükstes superkangelaseks.

Uuri juurde siit.

9. veebruar

The Break: teine hooaeg

Kõigepealt “Bordertown” ja nüüd “The Break” – tundub, et krimkade austajatel tuleb hea kuu! See seriaal räägib kaotusvalus vaevlevast detektiivist, kes kolib tagasi oma kodulinna. Peagi mähitakse ta aga mõrvamüsteeriumisse, mis ähvardab päevavalgele tuua hämaraid saladusi.

Seriaali leiad siit.

10. veebruar

Patriot Act with Hasan Minhaj: Volume 2

Tegu on koomik Hasan Minhaji poolt juhitud komöödiasaatega, milles võetakse ette USA argielus ja poliitikas päevakajalised teemad. Uued eipsoodid jõuavad vaatajateni pühapäeviti.

Seriaali saad vaadata siit.

14. veebruar

Dating Around: esimene hooaeg

On vast sobiv, et just sõbrapäeval jõuab vaatajateni tõsieluseriaal sageli karmist kohtinguskeenest. Iga episood järgib ühte vallalist inimest, kes käib viiel pimekohtingul. Eesmärk on leida see õige, kellega tahaks teist korda välja minna.

Seriaal asub siin.

15. veebruar

Larry Charles’ Dangerous World of Comedy: esimene hooaeg

Koomik ja režissöör Larry Charles reisib mööda maailma ringi ja üritab leida huumoripisikut kohtades, kust suurem osa inimesi seda otsima ei läheks.

Vaata seriaali siit.

The Dragon Prince: teine hooaeg

Joonisseriaal kahest inimprintsist ja ühest haldjasoost palgamõrvatist, kes komistavad hämmastava avastuse otsa. Seetõttu siirdutakse koos eepilisele teekonnale, et oma sõjast räsitud kodumaal rahu taastada.

Uuri rohkem siit.

The Umbrella Academy: esimene hooaeg

Isa surm toob üksteisest kaugeks jäänud üleloomulike võimetega õed-vennad pärast pikki aastaid uuesti kokku. Koos jõutakse jälile süngele peresaladusele ja avastatakse ka oht, mis võib saatuslikuks saada tervele inimkonnale.

Seriaali näed siit.

22. veebruar

Chef’s Table: Volume 6

“Chef’s Table” on Netflixi üks parimaid kokandussaateid, mis annab huvitava ülevaate erinevate kokkade ja kultuuride iseärasustest. Igas episoodis külastatakse uusi kohti ja süüakse huvitavaid toitusid. Ainus nõrk külg on see, et endal läheb vaadates kõht tühjaks.

Uuri juurde siit.

GO! Vive a tu manera: esimene hooaeg

Argentiina seebiooper üliandekast neiust nimega Mia, kes võetakse vastu kõrgetasemelisse kunstikooli. Kohale jõudes läheb ta aga tülli kooli juhataja moeka ja populaarse tütrega.

Vaata seriaali siit.

Rebellion: teine hooaeg

Karm ja tõsine ajalooline draama, mille tegevus toimub Esimese maailmasõja päevil. Luubi alla võetakse kolm iirlannat, kes kõik osalevad ühel või teisel moel brittide ülemvõimu vastu suunatud mässus.

Seriaali näed siit.

Suburra: Blood on Rome: teine hooaeg

On harjumatu näha, et Roomas toimuvas seriaalis ei ole kohal mõõkasid ja Julius Caesari, aga “Suburra” puhul paraku nii on. See on krimiseriaal Rooma lähistel asuvas väikelinnas toimuvast konfliktist, mis kasvab organiseeritud kuritegevust, korrumpeerunud poliitikuid ja Vatikani hõlmavaks krimisõjaks.

Seriaal asub siin.

The Big Family Cooking Showdown: teine hooaeg

Selles tõsieluseriaalis otsitakse Suubritannia parimaid kodukokkasid. Erinevad perekonnad valmistavad hõrke kõhutäisi ja loodavad saada pärjatud parima kodukoka kadestusväärse tiitliga.

Vaata seriaali siit.

Workin’ Moms

Komöödiaseriaal neljast noorest emast, kelle lapsepuhukus saab läbi. Seetõttu peavad nad äkitselt hakkama saama kiire töötempo, kurjade bosside, armuelu ja Toronto eluoluga. Seda kõike laste kasvatamise kõrvalt.

Seriaali leiad siit.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.