Ülikoolist otse telelinale: noorte tegijatega telesari “Piloot“ jõudis tänasest eetrisse

"Pilooti" saab näha 8. detsembristFoto: Elisa

Tänasest jõuab vaatajateni noorte näitlejatega uus Elisa originaalsari “Piloot“, mis heidab pilgu ühe noore teleprodutsendihakatise argiellu, mis täis üllatusi, vürtsi, piinlikkust ja segadust.

“Head huumorit pole teleekraanidel kunagi liiga palju. Käesoleva aasta lõpetuseks toome vaatajateni veel ühe komöödiasarja, mis täis tuntud tähti, aga ka täiesti uusi talente. Stsenarist Kait Kalli poolt meisterlikult põimitud fiktsioon ja reaalsus nii olustiku kui ka tegelaste läbi, teeb “Piloodist“ lõbusa vaatamise pimedatesse talveõhtutesse,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili pressiteates.

Sarja peategelane Karl on noor ja hakkamist täis värske Balti filmi- ja meediakooli vilistlane. Tema soov on teha Eesti ägedamaid telesaateid ja olla parim produtsent, keda siinmail teatud. Paraku seisab ta kohe silmitsi karmi reaalsusega – tema ideed on väikese Eesti jaoks liiga ambitsioonikad ning pealegi on turg täis ja tegijate vahel ära jagatud.

“Laias laastus võib kokku võtta, et üks jama ajab teist taga ning nagu päriselus, on telemaastikul konkurents karm. Noore Karli siht on tõestada end läbi tohutult ägeda telesaate, aga inimese elus on ka palju muud – suhted, sõbrad ja pere, kellele ei saa ka rambivalguses selga pöörata,“ iseloomustas sarja stsenarist Kait Kall.

Sarja režissöör on Ergo Kuld ja osades teevad kaasa Olev Sten Erik Jõgi, Maarja Johanna Mägi, Simo Andre Kadastu, Ago Anderson, Karin Rask, Priit Pius, Märt Pius ja paljud külalisnäitlejad.

Verivärske kuueosalise sarja osad linastuvad alates tänasest igal neljapäeval Elisa Huubis, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.