Seriaalid

Uus doksari “House of Hammer“ paljastab näitleja Armie Hammeri tumeda poole

Eestis saab sarja vaadata Go3 ja Megogo platvormidelFoto: discovery+

29. septembril linastub kauaoodatud discovery+ dokumentaalsari “House of Hammer“, mis keskendub näitleja Armie Hammeri kohta käivatele süüdistustele ning toob vaatajate ette Hammerite dünastia tumeda ja keerulise pärandi.

“Viimastel aastatel Armie Hammerile esitatud süüdistused vägistamises ja väärkohtlemises on Hammerite perekonna puhul vaid jäämäe tipp. “House of Hammer“ on tunnistajaks tõeliselt häirivatele üksikasjadele ja võigastele saladustele, mida raha ja võim ei saa igavesti varjata,” ütles pressiteates Jason Sarlanis, kes on discovery+ lineaarse ja voogedastuse krimi- ja uuriva sisu osakonna president.

“See dokumentaal on oluline platvorm uskumatult julgetele inimestele – naistele, kes tulid oma lugusid jagama. Loodame, et nende julgus inspireerib teisi meie ühiskonnas jätkama olulisi vestlusi väärkohtlemisest,” lisas ta.

Hammeri tähelend lõppes, kui ohvrid tulid välja murettekitavate lugudega kinnisidumisest, kannibalismifantaasiatest ja märgistamisest. Kuid see oli alles algus. 2021. aastal Armie Hammeri vastu esitatud vägistamise ja kuritarvitamise süüdistused šokeerisid Hollywoodi siseringi ja fänne üle kogu maailma.

Uus dokumentaalsari saab hoo sisse 2020. aastal, kui Hammer on tõusnud Hollywoodi tähistaevasse. Armie tädi Casey Hammeri ja mitmete Armie väidetava väärkohtlemise ohvrite eksklusiivseid paljastusi sisaldav dokumentaalsari toob päevavalgele ühe Ameerika silmapaistvama perekonna tumedad saladused – alates süüdistustest vägivallas ja väärkohtlemises kuni poliitilise manipuleerimise ja finantspettusteni.

“House of Hammeri“ režissöör on Elli Hakami ja Julian P. Hobbs. Konsultandi rollis on Casey Hammer. Eestis saab sarja vaadata Go3 ja Megogo platvormidel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.