Seriaalid

Vaata videot! Sarja “Sõbrad” osadesse plaaniti algselt just neid näitlejaid

Sarja "Sõbrad" osades astusid üles Matthew Perry, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matt LeBlanc ja Lisa Kudrow.Foto: Warner Bros. Television

“Sõbrad” on üks legendaarsemaid komöödiasarju läbi aegade ning tänu seriaali edule on ka selle osatäitjate nimed igaveseks meelelahutusajalukku raiutud. Algselt nägid “Sõprade” loojad aga seriaali rollides väga teistsuguseid näitlejaid, vahendab IMDb.

"Friends" | Casting Calls

They're one of the most famous casts in television history—they'll be there for you when the rain starts to pour—but they weren't there in the beginning. Discover who else almost starred in "Friends"

Posted by IMDb on Kolmapäev, 5. detsember 2018

Esialgu soovisid sarja loojad David Crane ja Marta Kaufmann pakkuda “Sõprade” põhirolle lõplikust valikust üsna erinevale näitlejateansamblile ja vaatajateni jõudnud tulemus oli pika otsinguprotsessi vili.

“Sõbrad” oli eetris vahemikus 1994-2004 ning kümne aasta jooksul jõudis vaatajateni 236 episoodi.

Tegu on läbi aegade ühe edukaima ja kultuuriliselt mõjusaima telesarjaga, mille 2004. aasta 6. mail eetrisse jõudnud viimast osa vaatas USA-s 52,2 miljonit inimest. See on tänaseni vaadatuim telesarja lõpuosa läbi aegade.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.