Seriaalid

Video: “Sõrmuste isanda” seriaali teevad valmis filmi- ja telemaailma absoluutsed tipptegijad

"Sõrmuste isanda" seriaali teevad valmis oma ala tipptegijad.Foto: New Line Cinema

Amazon avaldas töös oleva “Sõrmuste isanda” teleseriaali esimese õrritusvideo, kus tutvustatakse neid taustajõude, kes sarja vaatajateni toovad. Tegu on maineka tiimiga, mille liikmed on kaasa teinud mitmetes üliedukates filmi- ja teleprojektides.

Projekti veavad JD Payne ja Patrick McKay, kes kirjutasid esialgse stsenaariumi filmile “Star Trek Tundmatusse”. Stsenaristide tiimi kuuluvad Gennifer Hutchinson (“Parem helista Saulile”, “Halvale teele”, “Salatoimikud”), Helen Shang (“Hannibal”, “Hawaii Five-O”), Jason Cahill (“Sopranod”), Glenise Mullins (“Kuningriik”, “Terminaator: Genesis”), Justin Doble (“Stranger Things”), Bryan Cogman (“Troonide mäng”) ja Stephany Folsom (“Lelulugu 4”).

“Sõrmuste isanda” seriaali esimese kahe episoodi režissöör saab olema J. A. Bayona, kelle taktikepi all valmis “Jurassic World: Langenud kuningriik”. Kostüümid teeb valmis “Suitsiidisalga” juures töötanud Kate Hawley ja eriefektide eest vastutab “Tasujad” visuaalselt rabavaks teinud Jason Smith.

Võttes arvesse, et “Sõrmuste isand” on umbkaudu 500 miljoni dollari suuruse eelarvega läbi aegade kõige kallim teleprojekt, siis ei ole ime, et suudetakse kaasata oma ala tipptegijaid. Veel ei ole teada, millal seriaali näha saab, kuid seda õrritatakse kauni interaktiivse Keskmaa kaardiga. Veel on kinnitatud, et seriaali tegevus toimub tuhandeid aastaid enne “Sõrmuste isanda” filmide ja raamatute sündmustikku.

Lisaks “Sõrmuste isanda” seriaalile töötatakse Amazonis ka J. R. R. Tolkieni loomingul põhineva videomängu kallal. Ka selle ilmumiskuupäev ei ole veel teada, kuid tegu saab olema MMO-ga, mida on võimalik mängida tasuta.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.