Seriaalid

Video: “Troonide mängu” staar oleks lohe seljas peaaegu munadest ilma jäänud

Kui sa oled kunagi mõelnud, kuidas näeb välja mees, keda mehaaniline lohe parasjagu munadest sikutab, siis aga palun - siin on vastus!Foto: kuvatõmmis

Kaskadööritrikkide tegemine ei ole naljaasi. Seda teab omast kogemusest liigagi hästi “Troonide mängus” Jon Snow’d kehastav Kit Harington, kelle meheau võtteplatsil mehaanilise lohe külge takerdus.

“Troonide mängu” 8. hooaja esimeses osas on stseen, kus Daenerys ja Jon kahekesi lohede seljas lendavad. Esmakordne loheratsur Jon on alguses raskustes ja taevalaotuse all vihisev draakon viskab ta peaaegu seljast. Just selle stseeni filmimine saigi Haringtoni intiimpiirkonnale peaaegu saatuslikuks.

Uusima hooaja avaosa kokkuvõtvas videos “Game Revealed” näeme, et võtteplatsil on “lohe” lihtsalt rohelise tausta ette asetatud mehaaniline pull. Harington meenutab (hüppa videos 14:40 juurde), et enda stseeni filmides ja kaksiratsi lohe seljas istudes takerdus ta parem munand ohtlikult tehisdraakoni külge.

Harington oli mõistagi hirmul, aga mida sa sellises olukorras ikka teed? “Oma peas mõtlesin, et nii ma siis lähengi,” räägib ta. “Selle pulli otsas, mis mind mune pidi ringi loobib.”

Nii et kui järgmisel korral mõtled, et tahaksid ka oma päevatöö asemel olla filmistaar, siis võta hoogu ja pea aru. Raha on küll hea, aga kontoris ei tule ükski virtuaalne lohe su meheau järele.

Silmad pole naermisest veel liiga märjad? Või oli see kõik pigem liialt traumeeriv? Sel juhul viska pilk peale ka parimatele “Troonide mängu” meemidele.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.