Seriaalid

“Westworldi” loojad väntavad “Fallouti” mänguseeria põhjal teleseriaali

Tuumatalv tuleb telekasse.Foto: Bethesda Softworks

Amazon toob koostöös ülipopulaarse “Westworldi” loojatega televaatajateni uue seriaali, mis põhineb “Fallouti” videomänguseerial.

“Fallouti” projekti hakkavad vedama HBO seriaali “Westworld” loojad Lisa Joy ja Jonah Nolan. Seraali loomisl on oluline roll ka “Fallouti” mängude arendusstuudiol Bethesda Games Studiol ja selle juhil Todd Howardil.

Hetkel “Fallouti” seraailil veel stsenaristi ei ole, samuti ei ole avalikustatud, millal sari võiks vaatajateni jõuda. Küll aga avalikustati Amazoni Twitteri kontol lühike tiiser, mis peaks “Fallouti” fännidele kindlasti tuttav olema.

“Fallout” on üks tuntumaid rollimängude seeriaid, mille tegevus toimub pärast ühiskonna hävitanud tuumasõda. Pikalt punkrites varjunud inimesed avastavad väljudes, et neid tervitav radioaktiivne tühermaa on samaaegselt surmavalt ohtlik, kuid ka tohutult veider.

Uusim “Fallouti” seeria mäng on “Fallout 76”, mis ilmus 2018. aastal. See teos sai pehmelt öeldes kesise vastuvõtu osaliseks, nii et kui sa tahad hakata “Fallouti” mängudega tutvust sobitama, siis meie soovitame alustada näiteks “Fallout 4-st”.

Lisaks “Falloutile” vändatakse teleseriaal ka “The Last of Usi” põhjal. Ka selle seriaaliga on seotud kõrgelt hinnatud HBO hittsarja kallal töötanud televeteranid.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.