Tele

10 kõige veidramat tõsieluseriaali, mida saad kohe Netflixist vaadata

Tõsieluseriaalis "Southern Survival" testiakse ellujäämisvahendeid. Plahvatusi on ka!Netflix

Tõsielusaate formaat on samaaegselt paeluv ja piinlik. Kontvõõrad inimesed elamas oma veidrat elu suudavad meid tundideks telerite ette naelutada. Parimatest saavad fenomenid nagu kohalik “Rannamaja” või kaugem “Tiger King”.

Selleks, et külmad ja pimedad talveõhtud mööda saata, oleme kokku pannud nimekirja kõige kummalisematest tõsielusaadetest, mida võib Netflixi avarustest leida.

“Married to Medicine”

Selles kummalises sarjas elame kaasa naisarstide ja nende abikaasade veidralt intriigiderohkele elule.

Kuigi läbivaks teemaks on, et kõik need naised on meditsiiniga lähedalt seotud, ei näe me kordagi haiglat, ravimeid või muid meditsiinilisi protseduure. Kahjuks või õnneks on Netflixis sellest sarjast ainult üks hooaeg.

“3 Wives One Husband”

Võttegrupp veedab aasta aega kõrbes elavate fundamentaalsete mormoonide seas ja jälgis nende mitmikabielusid. Kui tahad näha midagi Eesti argipäevast kapitaalselt erinevat, siis seda sarja saame kahe käega soovitada.

“Yummy Mummies”

Seriaal parimatest sõbrannadest, kes on samaaegselt rasedad ja valmistuvad koos oma beebide sünniks. Neil on tohutult palju raha ja veel rohkem vaba aega, mida kasutatakse enamasti mitmete draamade ja intriigide punumiseks..

“Million Dollar Beach House”

See sari jälgib kinnisvaraagentuuri, kus töötavad ambitsioonikad inimesed, kes müüvad rikkuritele eriti uhkeid mereäärseid häärbereid.

Kinnisvaramaailma telgitagusele pööratakse siin aga mitte just kõige üllatuslikumalt üsna vähe tähelepanu. Suurem osa aurust läheb üksteise vigade väljatoomisele.

“My Hotter Half”

Paduklassikaline tõsielusoust, kus suvalised inimesed tänavalt hindavad, kumb suhtes olevatest elukaaslastest on seksikam. Kaotajale tehakse kaamerate ees make-over ja siis proovitakse uuesti.

“Back with the Ex”

Neli lahkuläinud paari proovivad üksteist telekaamerate ees taas leida. Siin on äratuntavaid hetki, kuid on ka momente, kus tahaks teleka peale hääle kähedaks karjuda. Igatahes on tegu väga kaasahaarava saatega.

“Southern Survival”

Kamp ellujäämiseksperte testib mitmesuguseid ellujäämisvahendeid ja karuste habemetega mehed õpetavad sulle läbi teleekraani, kuidas metsas ellu jääda. Kõik on väga mehine. Palju plahvatusi!

“Love is Blind”

Kui see saade välja tuli, olid tuhandeid inimesed justkui Netlfixi ette liimitud. “Love is Blind” on saade, kus vallalised tutvuvad üksteisega eesmärgiga leida oma elu armastus. Konks on aga selles, et oma paarilisega enne abieluettepaneku tegemist kokku saada ei tohi. Mis saakski valesti minna?

“Too Hot to Handle”

Kohtingusaade, kus hästi-hästi-hästi ilusad inimesed on pandud ühte majja elama. Saate lõpus jagatakse laiali ka auhinnaraha, aga selleks, et see kätte saada, ei tohi osalised kordagi saates olemise ajal suudelda ega seksida. See kõik on tohutult naljakas.

“Tiger King: Murder, Mayhem and Madness”

Ja loomulikult “Tiger King”. Lugu, mis algab lihtsalt ühe hullumeelse mehe elu jälgimisega muutub iga osaga järjest veidramaks. Ei teagi, kas seda liigitada true crime või reality alla, aga igatahes on see kaasahaarav ja uskumatu sari.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.