Tele

5 Eesti suhtesaadet, mis on nii kohutavad, et on tegelikult päris head

Olgem ausad, meil kõigil on sellest ka hullemaid kohtinguid olnud.Foto: Kanal 2

Suhted kütavad kirgi ja Eesti telekanalid on sellest aru saanud. Ikka on põnev vaadata, kuidas suhteotsuseid tehakse, millised draamad tekivad või kuidas teisi võrgutada üritatakse.

Seetõttu on usina hooga hakatud tootma suhteteemalisi saateid, millest mõni on täitsa lustakas, mõni lihtsalt piinlik ja paljud kuskil nende kahe äärmuse vahel.

Siin on viis Eesti suhte- ja tutvumissaadet, mida kodus koroona eest peidus olles vaadata.

Rannamaja: Raju reede — Go3

"Rannamaja: Raju reede" saatejuhid. (Foto: Go3)
“Rannamaja: Raju reede” saatejuhid. Foto: Go3

Alustame ilmselgest ja mainime selle kõige loogilisema esimesena ära. “Rannamaja” tegijad said kohe aru, et neil on potentsiaali rohkemaks kui vaid üheks saateks ning saatsid kõige säravamad rannamajalised “Rajus reedes” üle Eesti pidutsema ja kosja sobitama.

Saates otsivad “Rannamajast” tuntud tegelased ühele vallalisele kaaslast, iga kord käiakse klubitamas uues Eesti kohas. Täitsa lõbus vaatamine, sest purjus inimesed on naljakad.

Klikk — Kroonika

Foto: kuvatõmmis saatest “Klikk”

Tutvumissaade “Klikk” võtab Tinderi ja teeb seda päriselus. Kaaslast valiva vallalise ja tema kahe kosilase vahel on sein ning omavahel vesteldakse teadmata, milline keegi neist välja näeb.

Vihjeks näeb valiku tegija mõlema potentsiaalse kaaslase fotot, teadmata, kumb on kumb. Esmalt valib kaaslase otsija ühe neist välimuse põhjal ja seejärel tuvastab mõlemaga pimesi vesteldes, kas tal ka päriselt sama inimesega midagi ühist oleks.

Brigitte Susanne Hunt hoiab saatetempo üleval ja tegelikult on see kõik täitsa lustakas vaatamine.

Karvased kosilased — Kanal 2

Foto: kuvatõmmis saatest “Karvased kosilased”

Tegu on tegelikult formaadilt täiesti tavalise deitimissaatega, ainult selle vahega, et ühel kohtingule tulijal on seljas lustakas kostüümike.

Kohmakaid eestlasi armastust otsimas vaadata on vahel natuke piinlik. Siin on tegu pigem traditsioonilisema tutvumissaatega

Mida vanemad sulle ei rääkinud — Kanal 2

Foto: kuvatõmmis saatest “Mida vanemad sulle ei rääkinud”

Epp Kärsini vestlussaade võtab teemadeks kõik intiimse, mida vanemad sulle ei rääkinud. See pole otseselt suhtesaade, vaid kelmikas vestlusring seinast seina teemadel: kohtingud, flirt, seks ja kõik muu, millest Epp Kärsin võiks saates rääkida.

Saate kvaliteet sõltub peamiselt saatekülaliste suutlikkusest teemasid üleval hoida, aga ega Epp ka ennast tagasi ei hoia. Ehk siis asju juhtub ja vaadata tasub!

SuhteVimkad — Kanal 2

Foto: kuvatõmmis saatest “SuhteVimkad”

Margus Vaher ja Triin Lellep jõudsid “SuhteVimkadega” eetris olla ainult kahe saate jagu — siis tõmbas Kanal 2 juhtme seinast.

Kui aus olla, siis oli see igati mõistlik otsus. “SuhteVimkades” vahelduvad piinlikud intervjuud ootamatute ja eriti veidrate sketšidega. Väga imelik. Õnneks on need mõlemad kaks osa hetkel veel Kanal 2 veebiTVs järelvaadatavad. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.