Tele

“Alo” produtsent räägib seriaali tulevikust ja nädalavahetusel toimuvatest jõuluepisoodi võtetest

"Alo" tulevikus ei ole hetkel veel midagi kindlat.Foto: Mihkel Uba / www.kanal2.ee

Kodumaise komöödiaseriaali “Alo” produtsent Karl Kermes kinnitas Diktorile, et 23. detsembril läheb Kanal 2 eetrisse jõuluepisood, kuid sealt edasi on seriaali tulevik ebakindel.

“Hetkel on plaanis teha ainult üks osa, jõuluepisood, mis on kaks korda pikem kui “Alo” esimese hooaja episoodid,” räägib Kermes. “Kui seal kestis üks osa 21 minutit, siis jõuluepisood tuleb 43 minutit pikk.”

Pärast jõuluepisoodi on “Alo” tulevik aga lahtine ning teist hooaega hetkel plaanis ei ole. “”Alo” tulevik on “Alo” olevik,” väidab Kermes. “Hetkel oleme jõuluosa juures ja nädalavahetusel filmime. Tulevikus vaatame, kuidas ideede, inspiratsiooni ja vajadusega on ning selgitame välja, kas saame sellega edasi tegeleda.”

Mida võtetel tehakse?

Nädalavahetusel toimuvad Tartus “Alo” jõuluepisoodi võtted, kuhu oodatakse ka taustanäitlejaid. Mille jaoks peaksid võtetele kandideerijad ennast valmis panema?

“Episoodis toimuvad pulmad ja osatäitjaid on vaja kahte stseeni,” selgitab Kermes. “Laupäeval toimub pulmade ettevalmistus ja sinna on vaja 20 inimest. Pühapäeval filmime pulmasid ja sinna ootame 50 inimest.”

Võtete täpne ajakava selgub täna õhtuks ja välja valitud taustanäitlejatega hakatakse ühendust võtma homme, kuid võtete jaoks peaks aega varuma korralikult. “Alustame lõunal-pärastlõunal ja laseme hilisesse õhtusse välja,” täpsustab Kermes. “Tuleb pikk päev.”

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.