Tele

Anna Pihl võtab Grete Lõbult “Ringvaate” juhtimise üle

Sel kevadel tõi Anna Pihl vaatajateni saate "Sinu uus sugulane"Foto: ERR/Kairit Leibold

Eilne “Ringvaade” oli viimane, kus saatejuhtidena olid eetris Grete Lõbu ja Marko Reikop. Lõbu suundus lapsepuhkusele ning tema töö “Ringvaate” saatejuhina võtab üle Anna Pihl.

“Olen mõnusalt elevuses, nagu ikka, kui siirdutakse uuele töökohale ja uude meeskonda. Samas, ajakirjanikutöös ongi minu jaoks olnud alati kõige põnevam, et iga päev tuleb tegeleda uute väljakutsete ja olukordadega – seda kindlasti “Ringvaade” pakub,” ütles Pihl ERR Menule.

“Kuna kõige selle juures on minu kõrval Eesti otse-eetri meister Marko Reikop ja toetav meeskond, siis võtan uue väljakutse vastu rõõmu ja kindlustundega,” lisas ta.

Suviti on Pihl juhtinud ka “Ringvaade suvel” saadet, “Ringvaate” saatejuhina alustab ta 2. mail.

Lõbu saadeti oma viimasest saatest ära aga üllatusega – talle esines Tallnna Ülikooli meeskoor looga “Maa tuleb täita lastega”. Lõbu oli üllatusest väga liigutatud ning ütles, et tal on kolleegidega väga vedanud.

“Inimesed sünnitavad kogu aeg, see on elu normaalne osa, mul tuleb siin sündmus sellest. Te võtate vaevaks ja tahate teha midagi. Ma olen väga liigutatud. Mulle meeldib see mõte, et te hoolite nii palju – mul on nii hea olla,” ütles Lõbu saates.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.